Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » CLOSTILBEGYT-ről mik a tapaszt...

CLOSTILBEGYT-ről mik a tapasztalatok? Negatív és pozitív egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés

Jövő hónapban kell elkezdenem szedni. Kicsit most már tartok tőle mert annyi negatív dolgot olvastam róla (pl. cisztát okoz, nem is segített stb. ) hogy elbizonytalanít vajon mennyire használ.


Kinek mennyi idő múlva segített?



2012. márc. 22. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Én 2*3 hónapig szedtem,de nekem volt,hogy volt tőle peteérésem,volt,hogy nem..nem kisérte a dokim a peteérést uhval,nem lett sajna baba belőle..majd telt-múlt az idő,sajna nem jött a baba->meddőségi centrum->closty és 2 szép lett tőle,de sajna ebből sem lett baba..másnak viszont segített!Ne legyenek kétségeid,te lehet,hogy a más kategóriába tartozol!Bízz benne,ez a legfontosabb!
2012. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

két hónapig szedtem a legkisebb dózisban. Nekem lett tőle peteérésem, orvossal is megnézettem és a voltak rá testi tüneteim is.:) Annyi rossz volt benne, hogy az összes létező mellékhatása kijött ami rá van írva.

Nos abban a két hónapban amíg szedtem nem lett babás. Utána következő gyógyszermentes ciklusban viszont igen. hogy ez most a bogyó hatása vagy nem. Nem tudom. Szerintem egy próbát megér.:)

22 hetes kismama

2012. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem használt. Ugyanúgy 1 tüszőm volt, mint nélküle. Inszemnél kaptam.
2012. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

nekem 5 db tüszőm lett tőle. 17-19-22-20-24 mm-esek. 2 a bal, 3 a jobb oldalon.

reggel,este 1 db-ot szedtem. s ez volt a második hónapom.

2012. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hát, most még jobban le vagyok törve mint eddig. Úgy érzem feleslegesen kezdeném el... jaj már nem is tudom.


4-es neked ennyi tűsződ lett és egyik sem volt domináns, nem sikerült?

2012. márc. 22. 16:44
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

remélem, hogy sikerül, mert még csak most vagyok a 15.napon! igyekszünk, hogy sikerüljön :)

az orvostól kaptam utrogestan-t is, hogy segítse a megtapadást, ha sikerül a nagy találkozás :)

2012. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a 3.hónapon,megszakításokkal.

Semmilyen mellékhatását nem tapasztaltam és szép tüszőm érett tőle.Amúgy elég 1 tüsző a babához:)

Szerintem pozitívan állj hozzá,de csodát ne várj,mert akkor nagyobb a csalódás.

Azért kapod mert nincsen peteérésed vagy mert nem jön a baba?

A tapasztalatom ismeretségi körből,hogy akinek nem volt rendszeres ciklusa vagy peteérése egyből terhes lett vele.

Akinek minden ok volt,de nem jött a baba,annak ez a gyógyszer sem hozott csodát.

2012. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem januar 16-a ota n jott meg miatta. Teszt negativ, petefrszkek fajnak, dokim azt mondja, hogy varjak... En nem szef be a masodik dobozt az tuti!
2012. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Szia.Elmesélem az én torténetem neked...hátha ontok beléd egykis erot...Eloszor is...kb 3honapja feltettemén is ugyanezt a kérdést...Január 23.-átol szedtem 27.-éig naponta 2x, reggel és este egyet...folyamatos kontroll mellett...Február harmadikán kaptam egy tuszorepeszto injekciot pregnyl5000-2x...(hozzáteszem h egy éve probálkoztunk elotte, és minden szornyuséges vizsgálaton amin csak lehett végigmenetem...22évesen..)Szedtem duphastomot,végijártam az endokrinologiát, 2 gynelogust,halálra ilyesztettek h nekem nehezen fog oszejonni baba merthogy nincs peteérésem, meg menzeszem sem volt, meg ha véletlenul volt peteérésem a tuszo nemrepedt meg...meg még sorolhatnám...Utána végre rátaláltam egy kedves aranyos és egyutérzo doktornore aki mindent megtett, és oszinte volt, nemkertelt, ha baj volt megmondta, ha jol ment minden aztis megmondta, de nem ilyesztgetett feleslegesen...Szoval aztán januárban szedtem a Clostylt+tuszorepi...mikor a repeszto után mentem kontrolára, azt mondta a doktorno h nemfog felvidítani, merthogy nemrepedt meg a tuszo és bár ugynéz ki a nyálkahárta meg elég sokviz is volt h teherbeestem, aztmondta h nemhiszi h sikerult merth csak egy tuszom volt ami nemrepedt meg, és ráadásul átalakult cistává...aztmondta ne keseredjek el, még 2x megprobálhatjuk ezt a kurát aztán mehetek meddoségibe...én errol hallani sem akartam..22évesen ezt hallani elég rossz volt...aztmondta a doktorno h ha nemjonne meg akkor csináljak tesztet, mert muszály h megjojjon merthogy szedtem tablettát amitol ha nem estem teherbe kell h legyen mensi...ugye kimentema rendelobol..sírás, nemtudtam h mit csináljak, nagyon nehéz volt feldolgozni h ígysem sikerult,meg a hát ugye a másik nehéz a férjemnek volt elmondani...aztán valahogy probáltunk elfeletkezni rola...elmentunk sielni..élveztem a kirándulást...és egyszer csak eszembejutott h hoppá már egy hete megkellet volna lennie a mensimnek...mondom ellovok egy tesztet had csalodjak még egyet...mindenféle remények nélkul...egyszercsak nézem atesztet,és két csík az elos 10 másodpercben...és elég eros két csikos lett...Mondom ez nemigaz nemhiszem el...mentem venni még 10 másik tesztet ...csináltam még vagy 3at aznap...és utána egy hétig minden egyes nap...nemhittem el...nemmertem elhinni...felhivtam a doktrnot, és kértem termint...és elmentem és 5 hetes terhes voltam:-)...azota a picinek már va szívhangja is,és a legrosszabb rosszulléteken is már azthiszem tulvagyok...ugyh annyit tanácsolnék...Ne olvass butaságokat,és gondolkozz pozitívan... Ennyi lenne az én torténetem...remélem kicsit vidámabb letél...Szoval az elso clostys kura segített...én mikor feltettem ugyan ezt a kérdést, nekem is tobb negatív eredményes választ jtt mint pozitív...Sok sikert, Drukkolok...és fel a fejjel

9hetes kismami:-)

2012. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

hát nem csatlakozom a pozitivak táborához,mert nekem az összes felsorolt tünet elöjött! ráadásul a ciklusom is ugyanolyan pocsék képet mutat,mint mindig!

[link]

2012. márc. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!