Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom, mellfeszülés,...

Ketim kérdése:

Alhasi fájdalom, mellfeszülés, érzékeny mellbimbók lehetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk eddig 25, majd 28 napos ciklusaim voltak. a hétvégén kell volna megjönnie. Úgy éreztem meg is jön elkezdett fájni a hasam alja, feszült a mellem érzékenyé vált a mellbimbóm.

azóta se jött meg. Időnként még van enyhe hasi fájdalmam, a mellem érintésre enyhén fáj, a mellbimbóm pár érintésre megkeményedik.

másnál is volt már ilyen, lehet jele terhességnek.


2012. márc. 28. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hétvégén kellett volna megjönnie,akkor nyugodtan csinálhatsz egy tesztet,de csak akkor ha a 28 nap is letelt. A tünetek nálam babát jelentettek,de nemvárt után két nappal esti vizeletből is nagyon halvány volt a teszt,és nem is egyből jött ki. Hőgörbéd nincs? Nem tudod,hogy az ébredési hőd fent van-e még? Szorítok,és majd írd meg! Szia!
2012. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálhatsz már bőven tesztet! Már a 25-ös is ki kell hogy mutassa, a DM -ben pl. azt hiszem csak olyat kapni. Én tuti nem bírnám ki hogy a nemvárt másnapján ne csináljak ha még mindíg késik! Drukk!
2012. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Megcsináltam a tesztet és két gyönyörű piros csíkocskám lett. Bögök és nem bírom abbahagyni. Annyira akartam, akartuk.Olyan boldog vagyok.

Pedig ez még nem 100% hisz nem vérteszt, nem ultrahang.


Köszönöm hogy szorítottatok.


Timi

2012. márc. 30. 20:55
 4/4 adriennjeni ***** válasza:
Nagyon gratulálok, én is szeretnék már ilyet kiirni!!!! :)
2012. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!