Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe lehet -e esni az...

Teherbe lehet -e esni az alábbi esetben? (részletek a kommentben)

Figyelt kérdés

Fürdés előtt együtt voltam a barátnőmmel, biztonságos körülmények között megtörtént a kielégítés. Ezután letisztítottam a hímvesszőmet. Azonban ez után együtt fürödtem a barátnőmmel, ahol a zuhanyzás után a nemi szervünk érintkezett. Az érintkezés a fürdés után történt, a hímvessző nem volt teljesen merev állapotban. A kérdésem az, hogy ebben az esetben van -e valamilyen esély arra, hogy terhes lett a barátnőm ? És ha igen, mennyi ennek az esélye ? Érdemes -e nőgyógyászhoz menni, vagy terhességi tesztet csinálni. Lehetséges, hogy több érintkezés is történt, azonban behatolás nem volt.


Értelmes válaszokat kérnék. Válaszotokat köszönöm.


2011. júl. 21. 12:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Az esélye h terhes lett a barátnőd 0,1% de inkább nulla.
2011. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég kizártnak tartom.
2011. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi esély a terhességre!
2011. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha terhes lesz nem ettől az együtt fürdéstől lesz.

Vagy az előtte töltött, biztonságostól(hibaszázalék), vagy egy későbbi nem védettől.


Amúgy nődokihoz akkor menjetek, ha 1.:72órán belül vagytok, de inkább 24, és biztosra akartok menni, esemény utániért.

2.: késik a havija legalább egy hete, és van poz tesztje.(miután nem jelentkezett a vérzés rá 3nappal csináljon tesztet, előbb sok értelme nincs)

2011. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt hogy ilyen módon terhes legyen. Nem tudom hány évesek vagytok de ebből a kérdésből pontosan lejön hogy még éretlenek bármilyen jellegű szexuális kapcsolatra.
2011. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit megnyugodtunk. Remélem tényleg nem lesz baj.
2011. júl. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!