Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor hagytátok abba végleg a...

Mikor hagytátok abba végleg a dohányzást?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, de nem tudom végleg elhagyni a dohányzást. Ha kiderülne hogy jön a baba le tudnám tenni, de így nagyon nehéz. Pedig csak napi 3-4 szálat szívok, de van hogy lelkiismeret furdalásom van utána. Mert mi van ha már itt a baba a pocimban? Ti hogy csináltátok?
2009. jún. 15. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Na mintha az én lelkemből olvastad volna ezt a kérdést! Minden egyes szívásnál halálra furdal a lelkiismeretem. Én úgy próbálom, hogy a napi 3 szálamat, is próbálom csökkenteni, és már csak akkor gyújtok rá, ha nagyon nem bírom. Kíváncsi vagyok a többi válaszolóra is........baromi nehéz!
2009. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem terveztem a babát, ezért nem is jutott eszembe, hogy le kéne szokni. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkor voltam 6 hetes, akkor még utoljára elszívtam egy szál cigit, aztán utána már többet nem gyújtottam rá. (sajnos azóta visszaszoktam, ezt nagyon bánom, mert pffff, ha több mint egy évig kibírtam, akkor már kár volt újra kezdeni)
2009. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd le azonnal,ez orvosi tanács,mert a gyereknél is elvonási tünetek lesznek ahogy nálad is. Fokozatosan 2 szál,majd 1 szál.
2009. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is napi 3-4 szálat szívtam. Amikor gyanús lett a dolog, hogy babát várunk, vettem egy tesztet. A tesztelés előtt még elszívtam egy szálat, utána már nem (pozoitív lett). De a terhességem alatt is előfordult néhányszor (szilveszter, egyéb bulik), hogy elszívtam egy fél szál cigit, vagy beleslukkoltam a férjemébe. Ez összesen kb 5-6 alkalommal fordult elő. Mi úgy gondoljuk, hoyg ezzel kevesebebt ártottunk a babának, mintha végig aggódtam volna a várandósságot.
2009. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Amint megláttama pozitív tesztet.Pedig napi 1,5 dobozzal elszívtam.Ès azóta se.A lányom 16 hónapos.
2009. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jó tudni hogy nem vagyok egyedül. Januárban már letettem 3 hónapra, csak történtek dolgok ami miatt újra hozzányúltam. Persze úgy is nehéz hogy életetek párja mellettetek fújja, meg kedvesen rákérdez ebéd után, hogy kijössz az erkélyre?? Hát igen, állja meg valaki.
2009. jún. 15. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már évek óta nem dohányozom, csak nagy ritkán társaságban, de akkor sem bírom végigszívni, csak max. feléig és csak 2-3 szálat havonta 1-2 alkalommal, vagy ha nagyon-nagyon felidegesítenek.

Azelőtt napi fél-1 doboz is elment, de örülök, hogy már nem is hiányzik. Csak most meg az a 6-7 kiló súlyfeleslegem a gond, ami utána jött fel kb. fél év alatt...

De inkább ez, mint újra a cigi! Szerintem kb. fél év kell, mire kitisztul a szervezet.

Sok erőt a leszokáshoz!!!:)

2009. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Legyen szép napotok!!
2009. jún. 16. 07:59
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk nem tervezett baba volt és sajnos én is dohányoztam.Elég korán vettem észre a terhességet,rögtön a mensim elmaradása után,tehát 4 hetes terhes voltam amikor teszteltem.Amíg várakoztam az eredményre még gyorsan elszívtam egyet,annyira ideges voltam,pedig legbelül tudtam...az volt az utolsó szál,már nem is kívánom.Azóta már másfél éves a kislányom és megint 4 hetes kismama vagyok.:o)
2010. szept. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!