Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközben ha mérem a hőm és...

Napközben ha mérem a hőm és 37 felett van, az jó? egy napja késik a nem várt menszi.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért napközben méred?????Nem szabad napközben mérni, mert a mozgástól mindig magasabb.Reggel mielőtt kiszállnál az ágyból, akkor kell mérni, és mindig egy időbe.Ha reggeli első mérés 37 feletti az jó. De ha neked napkőzbe ennyi, akkor a reggeli nem túl magas. Holnap mielőtt ki kellnél az ágyból akkor mérd. És azt írd be.Sok sikert 38 hetes kismama
2008. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké!reggel mérem de elég sokat járok pisilni éjjel is és az a mozgás is befolyásolhatja az eredményt?
2008. ápr. 15. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2008. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszóló vagyok. Igen végülis befolyásolja, de nem mindegy hogy kiszaladsz pisilni, és fekszel is vissza, vagyis a szervezeted megint megnyugszik, vagy mozogsz egész nap, mert valamiért úgy is mindig oda kell nyúlni.Reggel mérd mindenképp.Ha tesztelsz azt is reggel csináld, mert elég korai stádiumba vagy, és a hcg a reggelibe a legmagasabb.De ez is váltózó. Drukkolok 38 hetes kismami
2008. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!reggel fogom mérni és megírom hacsak addig nem jelentkezik a menszi.eddig még nem jelezte hogy megakar jönni!
2008. ápr. 15. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy a reggeli a mérvadó! Mérd meg reggel, és utána írd ki, akkor többet tudunk "segíteni"!

Én azért nagyon szorítok neked! Már én is nagyon szeretnék egy pozitívat tesztelni! :)

2008. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!