Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen elmúlt minden PMS...

Hirtelen elmúlt minden PMS tünet és tegnapra nem vártam. Valaki még hasonló tapasztalattal?

Figyelt kérdés
A ciklusaim átlag 31 naposak, de néha 28 és 37 nap között is ingadozik. Van már egy kisfiam. Mikor vele lettem terhes, a 17. ciklusnapon volt ovum és mensi előtt iszonyatos görcseim voltak. Azt hittem meg is jön, de hirtelen elmúlt és a 34. napon délben erős pozit teszteltem. Az igazság az, hogy ebben a hónapban ovu előtt két nappal megszakítva voltunk együtt (nem felelőtlenségből). Tegnapra nem vártam, ma már a 33. napon vagyok és mára elmúlt a mindjárt megjön érzés, csak a cicim fáj. Mielőtt megjön, szokott lenni egy kis hasmenésem és többnyire ilyenkor már véres is lesz a wc papír. A hasmenés megvan, de mensi sehol. A cicim fáj és duzzadt. A hétvégét gyakorlatilag átaludtam, olyan ólmos fáradtságom volt, de ezt betudtam a szombati munkarendnek, meg a vasárnapi óraátállításnak. Egy tesztet csináltam pénteken (29. ciklusnap) két nappal nem várt előtt (x-epil), de negatív lett. Tudom, újra kellene tesztelnem, de annyira nem hiszek benne, hogy így megszakítással összejött, mert már több, mint egy éve ezt csináljuk (ovukor is!!!) és soha semmi. Nagyon örülnék egyébként a babának. Természetesen tesztelek újra, ha továbbra sem jön meg, de ezzel ki akarom várni a jövő hetet. De ez olyan idegölő dolog:)))) Valaki hasonló helyzetben volt már?
2012. márc. 27. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Megjött azóta? Vgay teszteltél már? Nekem mensi előtt egy nappal szokott elmúlni a pms tünet.
2012. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!