Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Chlamydiám van és kikezelik...

Ha Chlamydiám van és kikezelik akkor megszűnik a meddőség is, ha ez okozza?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod,hogy meddő vagy?Ezt orvos mondta?Írj egy kicsit részletesebben,hogy segíteni tudjunk!
2008. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
onnan tudom h 10 éve várok babára,és túl vok 2 méhenkivülin,jobb és bal oldalon volt.A mütétnél láttak Chlamydiára utaló fertőzést ami okozhat ilyen "eseteket"
2008. ápr. 15. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Könyörgöm, a Chlamydiát már ki lehet mutatni teszttel, meg labor vizsgálattal! Mi az hogy rá utaló jeleket láttak??? Hát ha nem jön össze, akkor vizsgáltasd ki magad ilyen téren, ez nem játék!!!! Biztos nem véletlenül nem jön az a baba!!?? Nem értem mire vársz??? Ha össze jön is a baba, a Chlamydia ráadásul megfertőzi a babát is születéskor!!
2008. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
..igen már tudom h van ilyen teszt is csak úgye amig az ember nem szembesűl vele nem gondolja h neki is van,mellesleg 3 napja mütöttek,azért még kicsit várnék azzal h elmenjek a patikába egy tesztért,ha már a drága jó orvosaink nem vettek mintát és csináltak egy vizsgálatot e téren is.Azért köszi a választ:)
2008. ápr. 15. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Hát tényleg durva ami veled van.Mondhatom gyönyörőek az orvosok!Nem értem miért nem vizsgálnak meg rendesen.

A legjobbakat kívánom neked!

2008. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Ne haragudj, azt hittem régebben volt a műtét, így már más! Remélem nem bántottalak meg!? Szépek voltak az orvosok!!! Hogy lehet ilyent csinálni, nem értem...
2008. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egy korabban lezajlott Chlamidia-fertözes okozhatott anno hegesedeseket...remelem, a dokid visszaallitja az eredeti allapotokat. Ha most van egy friss fertözesed, azt Doxyciclin-nel, vagy mas antibiotikummal gyorsan meg lehet szüntetni
2008. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a második válaszolonak üzenem h nem,nem bántott meg:)hisz nem tudhatta:)...és köszi a válaszokat mindenkinek.
2008. ápr. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!