Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy majd összejöjjön?

Figyelt kérdés
Naptármódszer szerint a legjobb esélyem teherbe esni március 25 és április 1 közöttit ír. De a párom csak 3-dikán jön haza. Szerintetek mennyi lehet az esély hogy akkor teherbe essek? A menszimet április 13-ra írja, de most utoljára késett 2 hetet, van mikor egy időben rendszeres, de van amikor szokott késni, vagyis néha kiszámíthatatlan.
2012. márc. 30. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A kiszámíthatatlan mensi miatt aggódnék, amúgy pedig szeretkezzetek, ha jólesik. Csináltatnék a helyedben hormonvizsgálatokat, mert felnőttként az ingadozó hosszú ciklus problémát jelent!
2012. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teherbeesni bármikor lehet, a naptármódszer elég megbízhatatlan. A késésnek lehetett valami oka? Stressz, diétaváltás, trauma, bármi változás az életedben? A 2 hét elég sok, és ha gyakran rendszertelen, valóban érdemes lenne orvossal megnézetni, hogy minden hormonod rendben van-e.
2012. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a 2 hetes menstruáció késés előtt volt egy műtétem, antibiotikumot is kaptam nem tudom az mennyire befolyásolhatta, de más nem volt, és voltam nődokinál is de nem látott semmit. Ilyen sokat nem szokott késni, vagy hamarabb jön meg 2-3 nappal, vagy később 2-3 nappal, de van hogy 3-4 hónapig rendesen 28 napra jön meg. És köszönöm a válaszotokat
2012. márc. 31. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:

a 8:28-as vagyok

szerintem a 2-3 nap ide-oda az nem vészes, szerintem rendszeresnek mondható. Egyszeri kéthetes csúszás simán lehet a műtét miatt. Nekem is volt, hogy kimaradt egy hónapig, az orvos nem talált semmit, aztán visszaállt rendesen, egyik hónapban 30-31 napra jött meg a következőben 27-28-ra. Szerintem fontos, hogy írd, mert lehet, hogy az egy petefészkednél hamarabb, a másiknál később van - nálam pl így volt.

Ha az a kérdés, hogy van-e peteérésed, és mikor, a legegyszerűbb 1-2 hónapig ovutesztet használni. Olvasd el a használati útmutatót alaposan, mert a két csík nem poziítvat jelez :) Ha kell ebben segítség, csak szólj. Ha van peteérésed, és az ovuteszt mutatja, akkor tudod, mikorra kell időzíteni. Ha így nem jön össze fél év alatt, akkor el kell menni orvoshoz. Azt nem tudom, hogy hány éves vagy, és mióta próbálkoztok, de azért ehhez kell egy kis idő. Szedj pl folsavat, vagy vitaminokat, mert az sokat segíthet. A ciklusodat helyreteheti egy cickafarktea kúra. Van egy halom megoldás :) Ha tudok segíteni, írj.

2012. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon szépen köszönöm, és megfogadom a tanácsodat és majd írok ha nem tudok valamit :) amúgy 29 vagyok
2012. márc. 31. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

11:08-as vagyok

A 29 tök fiatal :) Én 35 leszek szeptemberben, 25 hetes vagyok, 11 hónapig próbálkoztunk. Kipróbáltam minden félét, az ovuteszt nekem nagyon bejött, bár a baba akkor készült, amikor nem használtam. Drukkolok, hogy sikerüljön!

2012. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) remélem én is mihamarabb erről tudok majd beszámolni :)
2012. márc. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!