Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Régen próbálkoztok...

Akik Régen próbálkoztok babával, hogy bírjátok lelkileg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan kész vagyok! Mindenki terhes a környezetemben vagy épp most szült.... De tényleg!!!!
2009. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
velem egy koru barátnöim vannak, kink 3 gyereke más meg most terhes. én meg 30 honapja várok rá, olyan jo lenne már.. elfoglalom magm, és van egy kiskutyám akit dédelgetek, de ideje lenne már a csöppöt is szeretgetni..
2009. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
K...va nehezen.Pont ma voltunk dokinál és a Káli intézetbe irányított minket (párommal semmi nincs nekem hormonzavar)De nagyon padlón vagyok . Totál!!!!!!!!
2009. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj lányok nyugi semmi baj sincs! Mindenkinél eljön az idő csak még várat magára :) Tudom, könnyű mondani és nehéz elfogadni, de próbáljatok megnyugodni, nem foglalkozni másokkal, bár ez iszonyúan nehéz. Elfelejteni a naptárazást, az ovu teszteket és minden egyéb hamis reménykeltő dolgot. Csak nyugodtan, szexinek látni a másikat és maximálisan élvezni az együtt létet. Vigyetek bele valami izgalmasat, amit eddig még nem, persze nem a gusztustalan dolgokra célzom, csak amit mindketten izgatónak és megengedhetőnek találtok. A stressz rengeteget ront az esélyeken. Ha nyugodtak vagytok és két naponta együtt vagytok, nem a babáért, hanem a szexért, akkor garantálom, hogy összejön..rengeteg mindenkinek elmondtam ezt és nagyon nagyon sokan visszajeleztek, hogy mennyire igazam volt és babát várnak. Fogadjátok meg a tanácsom és meglátjátok hozzátok is bekopogtat a gólya :):) Bár magam ellen beszélek, mert mindenféle kivizsgálásra kellene küldenem titeket, szakmámból adódóan, de látjátok még én is a stresszoldást javasolom :):) Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok és várom a visszajelzéseket, senki sem fog csalódni :):)
2009. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Borzaszto,Az még türhetö ha valaki szül,de amikor azt se tudja hogyan szabaduljon meg a babátol .Na ezt nehezen viselem
2009. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
20:39 Igazad lehet! Mert mi minden kivizsgáláson túl vagyunk,semmi bajunk. Csak a stressz lehet már. Pedig én úgy érzem már azon is túl vagyunk. Még csak egy tesztet vettem az 1 év alatt. Szeretjük egymást is a sexet is nem is görcsölünk nem számolok , várom a csodát és kész. Mindenkinek köszi a választ!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 15. 20:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Mi most 1,5 éve próbálkozunk.Nálam vannak a gondok,páromnál minden oké.Annyira vártam és vágytam rá hogy teljesen bezizzentem minden kis apró jelecskére amit "produkáltam" magamnak.

Kitaláltuk, hogy adunk magunknak 3 évet,akkor leszek 30 ,ha nem jön akkor más felé veszzük az életcélt.

(persze ezt könnyű mondani,mert azért mindíg is ez az első célunk). Mindenki sorba jelentette be hogy babát vár az ismerősi körömből,és ez tette fel az i-re a pontot,miért csak nekem nem lehet?

Sokan mondják hogy ne görcsöljünk rá,de kérdem én ,ha vizsgálatok sora ,amire mindíg legalább 1 hónapot kell várni és az eredményre is 1 hónapot kell várni,akkor ki nem zizzene be,hogy miért vagyok defektes,miért minden olyan embernek jönössze, aki abortuszra jár évenként.

Nah akkor a páromnak lett elege,mert semmi másra sem tudtam gondolni és a szeretkezést is egy muszáj dolognak tartottam,és leültetett egy kicsikét elbeszélgetni.

Áhh nem ér annyit hogy mire megfogan a baba tönkremenjen a kapcsolatom a párommal,mert csak a bababababababababa...

Akkor mindek is szülöm,ha nem boldog a kapcsolatom?

Nah azóta már sokkal jobban viselem a havi bajokat.


KITARTÁS!!! Kezdj el mással is foglalkozni,mondjuk rajz,meló,vagy sport,valami ami feldob:)És hidd el utána sokkal könnyebb lesz.A rajz baromira stresszoldó :D Én azt szeretem:D

2009. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Had kérdezzem már meg ti mien vizsgálatokon voltatok még? Az én részem a nő doki: Megnézett uh-n, a méhem a méhszájam, vérvétel, hormon stb. A férjem : andrológia , hormon. Mi kell még. Mi 2 hét alatt le tudtuk. Előre is köszi ha válaszolsz!
2009. jún. 15. 21:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nálam először a petefészken látták hogy PCO gyanus vagyok,de a véreredmény beigazolta,aztán Clamydia teszt,átjárhatósági,(HSG)nah arra menj el mindenképp mert lehet el vannak záródva a vezetékek és azt egy laparoszkópos műtéttel hamar helyrehozzák(nem is műtét ,kis beavatkozásnak mondják),aztán kiderült hogy a inzulin szintem sem jó ami befolyásolja a peteérést és a mensit is meg a kövérségemet is,páromnál hormonok nem voltak vizsgálva csak a spermái de ott minden oké,azt mondták,most tartok ott hogy megkapom a gyogyit az inzulinomra ami talán helyreállít..
2009. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jah és ezek a vizsgálatok sora,mire ide eljutottam,7 hónapba telt..volt átjárhatóságid?
2009. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!