Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt, a peteérést...

Az ovu teszt, a peteérést mutatja vagy az ovulációt?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés,de attól hogy van peteérés,még nem jöhet létre fogamzás, csak ha utána van tüszőrepedés vagyis ovuláció is,igaz? És akkor ez teszt most melyiket mutatja biztosra? És ha ezt a teszt pozitív,akkor mikor kellene együtt lenni. Aznap vagy másnap?

2012. ápr. 1. 18:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a baj, hogy nem tudok rendszeresen hőt mérni,akkor meg nem pontos a görbe.
2012. ápr. 2. 19:21
 12/12 anonim válasza:
Látom már régebben írtatok, de mit szóltok ahhoz, hogy nekem aznap, mikor lement a hőm (36,3), negatív volt az ovutesztem. Másnap már 36,7-re keltem és pozitív volt az ovuteszt, és az azt követő napon ugyanez volt a helyzet! Állok értetlenül, de azért a páromat elkaptam!
2012. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!