Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miota nem szedem az antibebit...

Miota nem szedem az antibebit (kb.3 eve) altalaban 32 napos ciklusaim voltak. Most ketszer egymas utan több mint 40 naposra nyult.27 eves vagyok, es lehet hogy hormonzavaros?

Figyelt kérdés
Babat szeretnenk, de nem jön mar több mint fel eve, pedig mindent pontosan megfigyelek. Tulsullyal is küszködök. Lehetnek ezek a problemak egymassal összefüggesben? A stressz egyelöre nem kinoz, altalaban eleg nyugis az eletünk. Nem ertem a testemet, most igazan minden idealis lenne a gyermek fogadasara...anyagiak, lakas, parkapcsolat nem is lehetne jobb. Emnber tervez...
2008. ápr. 15. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Elős lépés: ne aggódj!!!!Hormonzavar?Dehogy is!!Nekm úgy jött meg hogy egy ciklust mindig kihagyott !Aztán visszaállt minden hónap 24.re!Nekem is van jócskán túlsúlyom és lám már a 33 hétben vagyunk!Lazits!

Puszi

2008. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet.

De szerintem egy hormonvizsgálatot kérhetsz a dokidtól, abból nagyon sok minden kiderül. Mert lehet, h a tabi kavar be.

Nem akarlak riogatni, de én 3 hónapja hagytam abba, mi is babát szeretnénk, és fejfájásos, édességzabálós rohamaim vannak, ezt is egy hormon okozza, híztam is tabi nélkül... De orvosolható, pár hónap és rendbejövök. Úgy szerintem lépj akcióba, max azt mondják, h minden rendben!

2008. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!