Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hormonzavaros lennék,...

Ha hormonzavaros lennék, akkor lenne hányingerem?

Figyelt kérdés

Már 36.napon tartok és nem jött meg.Viszont hasi görcsök már 6 napja vannak.3 napja hányingerem van és nem tudok kajára nézni.A tesztem negatív.A ciklus 19. napján is éreztem alhasi fájdalmakat és szédültem.Azt mondta az orvosom,hogy a ciklus diagramom alapján nincs peteérésem.


[link]


SEgitsetek.Nem tudom,hogy terhes vagyok vagy nem.


2010. júl. 6. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnyugtathat téged szerintem egy laboros vérvizsgálat. Kiderül, hogy terhes vagy-e, de az is, hogy a hormonokkal van-e gond.

Az is lehet (és sztem ez a valószínű), hogy egyik sem.

Szerencsére (? :)) a természet nem teljesen kiismerhető. Álterhes is lehetsz, erre pedig nincs orvosság, és "oka" sincsen :)

(Én voltam álterhes hormonzavar nélkül, a nőgyógyász pedig csak nevetett és a vállát vonogatta.)

2010. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol méred a hődet, mivel, és mennyi ideig?
2010. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hónalj,digitális mérő,5 percig.
2010. júl. 6. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondoltam, azért ilyen cikk-cakkos, és nagy a hőingadozás. Azért nem tud vele mit kezdeni szerintem a doki. Nyelv alatt mérd, egyértelmű lesz, peteérést hónajlból nem szabad. És szerintem pedig volt peteérésed. Jövő hónaptól így csináld és te is látni fogod, csak amikor a doki nézte, akkor még nem volt.
2010. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!