Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószinüleg elment a baba...

Valószinüleg elment a baba ugye? Vagy méhen kívüli?

Figyelt kérdés
A tesztjeim szombat délutántól lettek pozitivak. Nem erős pozi, de nem is annyira halvány. TIpikus terhességi tünetek, mellfeszülés, enyhe hányinger... 3 féle tesztet csináltam. Tegnap elkezdett délután görcsölni a hasam, nem egyhuzamban, és nem is vészesen erőset, de azért éreztem. Pár csepp barnázás. Dokihoz mentem,aki nem látott semmit a méhemben, még az egy hétttel azelötti felritkulást sem. Azt mondta vagy elment a baba, vagy méhen kivüli, vagy még kicsi és nem látja. A ma reggeli 10-es tesztem nagyon halvány pozi. Valószinüleg elment a baba ugye? Ma megyek béta HCG-re.
2012. ápr. 3. 05:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha elment volna akkor véreztél volna rendesen és nem csak barnázol. Lehet, hogy amit látott a doki felritkulást az távozott és ezért csak a barnázás. A vérvétel majd kimutatja, az a biztos. Én úgy tudom, ha elmegy a baba az vérzéssel és erős görcsökkel jár. Remélem rendben lesz minden. Kérlek majd írd meg mi van veled. Nagyon szorítok.
2012. ápr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kszönöm! Az a baj, hogy szombaton erős mellfeszülés éreztem, vasárnap nem annyira erősen, tegnap meg már alig éreztem valamit, az enyhe görcsökön kívül. Mit értesz az alatt,hogy lehet, hogy a felritkulás távozott? Akkor már látnia kellene valamit,nem? Holnap lesz meg a vérvétel eredménye, megirom mi lett, meg tesztelni is fogok, van még 2 db-om.
2012. ápr. 3. 06:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdesz el erősen vérezni addig a baba megvan, és az sem ritka hogy ilyen korán nem lát semmit az orvos. Nagyon szurkolok!!!!!
2012. ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A vérvételes tesztből kiderül egyből, hogy mi van, ha megnőtt a hcg szinted, akkor azt két nap múlva újra nézik, és addigra duplázódnia kell.

Nekem volt olyan, hogy erős pozi, majd barnázás, és a vérvétel szerint nem voltam terhes, azt mondták, hogy vagy rosssz volt a teszt, vagy nagyon akartam, és olyankor tud furcsaságokat csinálni a szervezet.

Ha az orvos a felritkulást látta a méhedben - ami ugye a beágyazódás helye, és most nem, akkor meglehet, hogy nem tudott beágyazódni a magzat, vagy valamiért nem volt életképes. Szerintem így a méhenkívülire már kevés az esély. Drukkolok, hogy baba legyen, majd írd meg mi volt a vérvételen!

25 hkm

2012. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon korai, akkor még előfordulhat, hogy az orvos nem lát semmit, sem méhen belül, sem kívül. Legalábbis nekem ez volt, a vérvétel kimutatta, de azt mondta ez még bármi lehet, mert nem lát még semmit olyan korai. Aztán hál' Istennek 1 hét múlva látszott és méhen belül volt. Reméljük neked is így lesz!
2012. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy akkor most olyan 5 hetes terhes lehetsz?

Hát engem ilyen idősen el is hajtott a doki, csak kézzel vizsgált (meg rákszűrést le kellett venni), az alapján azt mondta: "úgy néz ki, terhes tetszik lenni", de 7. hétnél előbb nem csinált UH-t.


Sztem amíg nincs vérzés, addig nincs okod pánikolni, próbálj megnyugodni, ha van rá módod, pihenj sokat, kíméld magad! Nagyon-nagyon drukkolok neked!

2012. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy hány hetes lehetek, mert volt egy együttlét márc 11-én illetve 21-én. Csak azt nem értem,hogyha szombaton lett először pozitiv délután, tegnap meg már halvány pozi, akkor kb 2 napot élhetett? Illetve megint csináltam egy tesztet, olyat mint szombaton, facellét (vizeletsugarasat) és az valamivel erősebb mint amit reggel csináltam (10-es one step vaterás, mártogatós) Én már nem értek semmit, de várok pár napot, és ha hétvégén is pozitiv lesz még valamennyire a még megmaradt 10-es one step, akkor veszek Clear blue digitálisat.
2012. ápr. 3. 12:41
 8/15 A kérdező kommentje:
ja és engem is elöször kézzel vizsgált meg, fájt is, aztán az UH.
2012. ápr. 3. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok.

Szerintem egy kicsit lazíts ezzel kapcsolatban. Egyrészt viszonylag gyakran előfordul, hogy úgynevezzett kémiai terhesség van, de a pete nem ágyazódik be, vagy nem rendesen. Ez okozhat pozi tesztet, de mégsem leszel terhes. Az orvosok onnantól számítják a terhességet élőnek, ha az UH-n már látszik.

Szerintem most próbálj lazítani, vérj 1-2 napot, és akkor tesztelj újra. A hcg szint kétnaponta duplázódik, tehát ha 2 nap múlva egyértelmű erős pozitív a teszt, akkor feltehetően terhes vagy, ha nem, akkor valószínű nem ágyazódott be, ha volt is megtermékenyült petesejt. Ez utóbbi esetben ez normális jelenség, sokan észre sem veszik, mert nem tesztelnek az elmaradt vérzés előtt. Ezért javasolja a legtöbb orvos is, hogy csak 3-4 nappal az kimaradó vérzés után tesztelj.

A kémiai terhesség nem jár nagyobb vérzéssel, mint egy sima menstruáció.

Azt írtad, hogy az orvos nem látott semmit, pedig egy hete még felritkulás volt. Szerintem ez arra utal, hogy nincs terhesség.

2012. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként minden teszt más, tehát ha mindig másfajtával csinálod, akkor érthető, hogy az egyik halványabb, mint a másik. Szerintem ne tesztelgess! Ha voltál ma vérvételen és gondolom 2 nap múlva újra kell menned, akkor úgyis kiderül, hogy emelkedett-e a HCG-d, ha igen, terhes vagy!
2012. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!