Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapban van peteérés?...

Angyal023 kérdése:

Minden hónapban van peteérés? Már probáltam mindent de még semmi. Valakinek valami jó tipp a teherbeeséshez már nem tudom hogy mivel probálkozzunk

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje próbálkoztok? Figyeled valamilyen módszerrel a peteérésedet? Szabályosak a ciklusaid?

Fél-egy év sikertelen próbálkozás után már érdemes elmenni nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magadat, nincs-e valamilyen szervi vagy hormonális problémád. A párodat is meg lehetne nézetni.

2012. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kerria ***** válasza:

Peteérés kb 10szer van egy évben! Nem minden hónapban van.


Testhőmérséklet méréssel nagyon jól megállapítható, én anno babavárás előtt kezdtem el, hüvelyben néztem a testhőt /levonás nélkül/. Másfél hónapra rá megfogant a kislányom!


DE ha gond van a hormonjaiddal, akkor lehet nem is változik sokat a görbéd. Ha megvan 3 havi testhő görbe, azzal menj el a nőgyógyászhoz, és ő abból már tud levonni következtetéseket!


A másik amit nekünk mondtak (mi fél évet próbálkoztunk) csak úgy mint a nyulak :) és akkor jönni fog a baba. Ne stresszeljetek, ne idegeskedjetek, csak örömmel, vidáman...


Sok sikert!

2012. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!