Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy ovu után szépen fent volt a hőtök, majd nemvárt előtt 5-6 nappal leesett a hőtök, és megint utána megindult felfelé?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 8. dpo-n,és ma 4 tizedet esett a hőm. Nemvártig még 5-6 napom van. Mi lehet ez?
2012. ápr. 4. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt. Attól mert most leesett a hőd, még lehet baba. Szorítok. :))
2012. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet beágyazódástól is vagy csak az ösztrogén hullám,ami 1 hét múlva jelentkezik ovu után.Nekem is volt párszor,hogy leesett,de aztán visszament,de sajnos nem lett baba belőle.Ebben a ciklusban is leesett,majd vissza,hát most meglátjuk mi lesz belőle.Hétvégére nem várom.Drukkolok neked!
2012. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, mikor lombikoztunk és sikerült. Tisztára ki is borultam, hogy ez sem jött össze, bőgtem, mint az árva szamár, de másnap szépen elindult felfelé megint és fent is maradt 36,8-on. Akkor volt a beágyazódás. Sajnos a baba nem maradt velünk, de neked is lehet a hőleesés a beágyazódástól. Drukkolok!
2012. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy legyen,hogy a beágyazódástól legyen. Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó. Neked mennyit esett le? És nemvárt előtt hány nappal? Esetleg görbét nem tudnál csatolni?
2012. ápr. 4. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

2.vagyok.Tegnap teszteltem pozit(10.nap),úgyhogy beágyazódás volt!

2012. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! GRATULÁLOK. Jajj de jó neked. Jó egészséget. Neked hanyadik napon esett le?
2012. ápr. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!