Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen van már látható pocak?

5 hetesen van már látható pocak?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok. Lehet hogy csak bemagyarázom magamnak, de mintha lenne egy kicsi pocim alul a méhemnél. Ennyi idősen lehetséges már??
2008. ápr. 16. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még korai lenne, nem lehet, hogy csak fel vagy puffadva?

Leghamarabb a 11-12 hét körül szokott nőni a poci, de van akinek csak a 17-18 hét körül, ez nagyon egyénfüggő.

2008. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem eleve volt pocakom,es az is fel volt puffadva szoval nekem volt pocak,de szerintem neked is csak a puffadas miatt lehet,ez meg korai lenne,de hamarosan hatalmas pocakod lesz.

2008. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem látható még a pocid,attól függetlenül,hogy a méhed alakja már megváltozott.

Inkább arról van szó,hogy úgy érzed mintha nem férnél bele a nacidba.

Én is vékony vagyok és a csípőnacim már elég hamar szorított.

2008. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülye kérdést tettem fel, csak kiváncsi voltam, más hogy éli ezt meg! Biztos csak a puffadást érzem és látom akkor! :) Köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 16. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia..nem hulye kerdes, folleg ha elso baba:-)

5 hetesen meg nem lehet a baba hiszen majdnem gombostufej a merete:-) Gondolj bele..nagyon picike...de lehet a puffadas...az mar tuti:-)

En 28 hetes kismama vagyok...13 hetesen csak en lattam egy ici pici pocakot.....20 hetesen meg senki nem vette eszre.....mostanaban kezdenek csak rakerdezni, hogy babat varok??.:-))

Amugy en is vekonyan kezdtem 57 kg, 172 magas.

2008. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én estére mindig nagyon felpuffadtam, de reggelre meg " le is eresztettem" :D

úgy hogy ruhában más is észre vegye, az a 16-17.héttől volt nekem.bár én nagyon vékony vagyok / azt mondják így elöbb látszik /

boldog babavárást

2008. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is eleg vekony voltam, 8 hetesen ugy neztem ki mint egy felfujt labda, nagyon fel voltam puffadva, de igazabol csak a 16 het utan kezdett latszani, most 18 hetes vagyok.
2008. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sajnos úgy tűnik korán örültem, mert elveszítettem a babámat... ;((
2008. ápr. 17. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Azota szültél gyerekekt? részvétem kérdező.
2022. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!