Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21-22. hetesen nem kicsi ez a...

21-22. hetesen nem kicsi ez a pocak?

Figyelt kérdés

Alternatív módszer tudom, de:

szeméremcsonttól méh tetejéig mérve: 14 centi,

köldök alatt kicsivel (ahol a legnagyobb a pocakom) körbe: 86 centi.

Nekem olyan kicsinek tűnik. Nem vagyok se vékony, se sovány, se csontos, sőt, mindig is nagyok voltak a cicijeim és elég vastag testem van (de nem húsos, csak erős, vastag). Kicsit aggódok.


2011. jún. 14. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz felrakni?
2011. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha a védőnő és a nőgyógyászod nem mondta ,hogy kicsi akkor nem az....

Egyébként vannak olyan nők akiknek éppen csak meglátszik a terhesség végéig a terhes pocak...

Nem tudom hanyadik terhességed de kb ekkora volt az én pocakom az első babámnál,most a 2. terhességemnél 96,5cm volt ,jelenleg 27.hétben vagyok és most 98 cm körül van a pocakom...

2011. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha alacsony lenne a mehed magassaga, akkor mar mondtak volna. Mar ha neztek eddig egyaltalan, mert a 24. het utan van igazan jelentosege a meh magassaganak, marmint azutan szoktak merni (ahol merik). kb a meh aljatol, azaz szemeremcsont kornyeketol merik felfele a meh tetejeig es a terhessegi heted plusz/minusz 3 cm-nek kell lennie. Tehat mondjuk egy 25 hetes terhessegnel 22-28 cm-es mehmagassag normalis.

Ikreknel magasabb, ha alacsonyabb, akkor az arra utalhat, hogy fiatalabb a terhesseg, ha nincs pontosan belove a peteeres idopontja, vagy esetleg gond van a babaval.


Szerintem nalad nincs ilyen gond, mondta volna a doki.


Es nem valoszinu, hogy kicsi a pocakod, mert nekem ennyi idosen meg pocakom sem igazan volt, mi is alig vettuk eszre, nem is nagyon mertem meg, de nekem szules kornyeken volt kilencvenpar cm. Es megis szuletett 2 egeszseges fiam, az egyik kozel negy kiloval. (En egyebkent vekony vagyok alapban, akkor is az voltam, megsem volt nagy pocakom.)

2011. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok nektek képet, ha még itt lesztek.
2011. jún. 14. 23:15
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Itt vannak a képek, csak telefonnal tudtam csinálni, remélem látjátok azért...


Szerintetek?

2011. jún. 15. 11:50
 6/14 anonim ***** válasza:

22:12-es valaszolo vagyok.

Szerintem ne izgulj, latszik, hogy ez a pocak valoban a baba miatt van. Nekem sem voltak nagyobbak felido kornyeken, sot, meg utana sem volt soha oriasi pocakom, szep formas. Az enyemek ugy neztek ki, mintha egy szabalyos felgomb lett volna ramragasztva.

Es tudod mi volt jo ebben? Az, hogy a gyerekek ugyanolyan szepen nottek bent, nem lettek aprok egyaltalan, viszont szules utan kb egybol ugy neztem ki, mintha a felragaszthato pocakot levettuk volna. Nem maradt semmi. A bornek kellett ido, hogy visszahuzodjon, de en ket baba utan is teljesen laposhasu maradtam. Erre te is szamithatsz es hidd el, hogy orulni fogsz neki.

(Ugy vettem eszre, hogy a kismamak orulni szoktak annak, ha mar felidore oriasi pocakjuk van es szules elotti allapotunak nezik oket, de annak mar nem szoktak orulni, ha fel eves babat meg terhesnadragban kell vinni oltasra, vagy ha rendszeresen megkerdezik toluk, hogy jon-e kisteso, ne adj Isten kotenyhas lesz a vege. De sajna ez nem kivansagmusor.)

2011. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezték 5 hónapos terhesen, hogy biztos terhes vagyok. Nem látszott semmi, csak éppen olyan volt a hasam mint aki felszedett egy pár kilót:) kb most is akkora, de már egy éves a lányom, most van rajtam 2 kiló felesleg. Ne aggódj, mert ha a baba életjelei rendben vannak, hogy akkor nincs gond, és ez a lényeg. A pocakod majd nőni fog később eleget. Nem mindenkinek van olyan nagy pocakja ám. Legalább nem nyúlnak meg az izmaid:)
2011. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A 23. héten kezdett el nőni a pocim, odáig szinte semmi sem volt, de nem is érdekelt, mert uh-n mindig azt mondták, hogy a baba rendben van, szépen fejlődik!

Viszont utána behozta a lemaradását, az utolsó hetekben már gurultam. :)

2011. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

szia.nekem 21 hetesen ekkora volt a pocakom(első baba)

[link]

ekkora 34 hetesen:

[link]

és ekkora most 36+4 hetesen:

[link]

nekem kisfiam lesz és 8.ára vagyok kiírva.hidd el nem a pocak mérete a lényeg.tudom rosszul esik amikor mindenki azt mondja hogy milyen kicsi a hasad de a lényeg az hogy a baba egészséges legyen.:)meg legalább mi szülés után is csinosak leszünk.:)

2011. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám meg h terhes vagy,de sok ilyen ismerősöm volt...nekem a 12. héten már láthatóan gömbölyödött.

(gondolj azokra akik titkolják a terhességet,nekik a tudatalatti is dolgozik h ne legyen észrevehető a has)

de állva jobb képet tudnál csinálni.

2011. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!