Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezd el, rohamosa...

Hány hetesen kezd el, rohamosan nőni a pocak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Változó.

Nagyon látványosan nekem az első és a második terhességnél is a 20. héten kezdett el nőni.

De a második már sokkal hamarabb látszott.

2011. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt jó lenne tudni de szerintem egyén függő ez.

nekem van valami de reggel mikor felkelek akkkor alig van valami este meg negyon nagy ma felkeltem és megillyedtem mert a szemérem csontom felett vanegy kemény domb nem tudom az mi lehet kiírtam de nem válaszol senki egyépként első terhességem


14hkm

2011. okt. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó.Nekem mind a két gyerkőcnél 24 hetesen kezdett el nagyon nőni,aztán a 28 és 32.hét között meg aztán úgy éreztem hogy szétszakad a hasizmom.
2011. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Első baba és most indult be igazán a pocaknövekedésem!

20hkm

2011. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a 20.héten nőtt nagyon de még mindig nem vette észre senki hogy terhes vagyok sőt ha mondom nem akarják elhinni.


21hkm

2011. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20. héttől
2011. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel a 20. hettol kezdett noni, de nem volt latvanyos, a 28. hettol volt inkabb egyertelmu.

Masodik gyerekkel sem sokkal korabban nott, 17 hetesen mondtuk meg a csaladnak es addig nem is vettek eszre. Olyan 23-25. hettol lehetett mar eszrevenni.

Nagyban fugg a testalkattol es az izomzattol, minel izmosabb a hasfalad, annal jobban bent tartja a mehet es kisebb a pocak. Nekem ez volt, viszont en magas is vagyok, elvileg ez is szamit.

2011. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az elsőnél 14 hetesen már letagadhatatlan volt!Mondjuk akkor június volt!

Most 11 hetes vagyok, és én már látom a párom is, de azért mellény kabát alatt nem észrevehető!Ma mondjuk pont rákérdezett az egyik ismerősöm, de annyit azért tudott hogy tervezünk babaát!


És nekem a végére is óriási hasam volt!Gondolom most is az lesz!Már most nagyobb a koránál, pedig a fogantatás itt is biztos!


Az elsővel 32 hetesen voltam kórházban, és mindenki gratulált hogy biztos mindjárt szülök, legyek erős :S Én meg mondtam remélem azért még bentmarad!Hát bent maradt, de én a 34. héttől már nem bírtam enni egy falatot sem mert nem fértünk egymástól, pedig 179 magas vagyok

2011. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem első terhesség volt és kb a 26-27 héttől nőtt gyorsan a pocim előtte alig...
2012. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!