Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora ez a pocak 23 hetesen?

Mekkora ez a pocak 23 hetesen?

Figyelt kérdés

157 cm vagyok 48 kg körül szoktam lenni...hány kg pluszom lehet szerintetek eddig?

(ezt sajna nem tudom megírni nektek mert nincs mérlegünk csupán kíváncsiságból kérdem)


[link]


[link]


2011. febr. 28. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb pocakom volt ekkor, de szerintem szép és formás a pocid. Nem hiszem, hogy sokat híztál volna. Sőt, az is lehet, hogy nem híztál még semmit.
2011. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hízás max + 3 kg.... maxx..


nekem 2. babával 21. héten nincs ekkora!


Jó egészséget !!!

2011. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én is csak saccolni tudok, szerintem se híztál sokat max. 3 kg-t. Szép a pocid és normális méretű! :)

Tudod már a baba nemét és nevét? :)

Hány éves vagy?

Gratulálok a picihez!

2011. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok köszönöm!


24 éves vagyok és kisfiú lesz. Nevet még nem sikerült választani :)) bajban vagyunk a fiúnevekkel :)


A hízást csak azért kérdeztem mert olyan szintű éhség meg evéskényszer szokott rám törni hogy kiváncsi vagyok mennyi jött fel. A másik h bmi édesszájú lettem... egyszerűen remegek a csokiért :)

Utoljára a 16.héten mértek akkor 48 kg voltam de ez a nagy evés-mánia azóta tört rám :))

2011. febr. 28. 15:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Húha, én is kb. 1 hete, a 16. hét óta érzek nagyobb étvágyat és én is édesszájú lettem. 157-158 cm vagyok én is, 45,5-el kezdtem, már 48-49 kg körül vagyok. Hasonlítanak a paramétereink, lehet, hogy nekem is kisfiú lesz?

Egyébként szép pocid van.

2011. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Én pont úgy tudom h az édesszájúság inkább lány babára utal...de nálam a pocak forma sem jött be mert tiszta lányos hasam van:)))

2011. febr. 28. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is lányos formájú, picit felfelé ível oldalról, ami inkább kisfiús, persze így könnyen beszélek hogy már tudom :P

Méretét tekintve szerintem jó, az enyém valamivel kisebb de még csak 17 hetes vagyok. Egyáltalán nem nézel ki elhízottnak a poci és egyéb formáid alapján, sztem aggodalomra semmi ok.

2011. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is néztem h felfelé ível :)) h alul nincs is sok hasam hanem inkább fentebb kezdődik v nem is tudom hogy mondjam:)
2011. febr. 28. 16:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 23 hetes vagyok első kisfiúval és kb. ekkora a pocim nekem is. Én 48-al kezdtem, most 54kg vagyok. :)
2011. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én 24 hetes vagyok kb ekkora a hasam nekem is:)
2011. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!