Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendbejön a tsh (pajzsmirig...

Ha rendbejön a tsh (pajzsmirigy alulműködésnél), és más baj nincs, sokat kell várni a babára, vagy akár azonnal összejöhet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindjárt osszejohet.szorítok:)
2012. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagyon sokat kellene várni :) Szerintem max. 2 hónap.
2012. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon picivel emelkedett, de azt mondta az orvos, hogy 5-6 hónap.
2012. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Manka68 ***** válasza:
Elvileg azonnal összejöhet. Nekem azt mondta az endokrinológusom, hogy a pajzsmirigy gyógyszer szedés kezdetétől még két hónapig inkább védekezzünk, hogy stabilan működjön a pm. Meg kell várni, míg kialakul az új egyensúly, nehogy fejlődési rendellenességet okozzon a nem stabil pajzsmirigyműködés.
2012. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én évek óta küszködök a pm-emmel. Az utóbbi időben alulműködésem van, és én is gyógyszert szedek rá. A legutolsó értékem 3,75 volt. Amikor nézték ezt az értéket még nem tudtam róla, hogy terhes vagyok. Pár nappal később teszteltem pozitívat! Az orvosom azt mondta, hogy akármilyen értéke lehet az embernek, nem az játszik szerepet abban, hogy a baba megfoganjon. Jóval efeletti értékkel is teherbe lehet esni, de javallott inkább kikezelni, mert ha nem kezelik akkor beteg gyereked születhet. Úgyhogy én is azt tanácsolom, hogy előbb álljon be egy szintre, és utána már nyugodtabb leszel te is babaügyileg. Én L-tiroxint szedek, 50-st szedtem, és a dokim megemelte 75 re. Remélem nem lesz baj. Nektek pedig sok sikert a babócához!
2012. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok biztatást! :) Az én dokim 2 hetet mondott, mert nem sokkal volt felette az érték. Letrox-ot szedek, 50 mg-ot, szedem is rendesen, de szerintem most még nem vagyok terhes. köszönöm mégegyszer a sok tanácsot! :)
2012. ápr. 6. 19:37
 7/11 A kérdező kommentje:
18.51-es gratulálok!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen :)
2012. ápr. 6. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit volt csak magasabb tsh-m (4,59) mikor dokihoz kerültem, ő azt mondta, hogy a 25-ös euthyrox szedése mellett nyugodtan próbálkozzunk. 2 hónap múlva már várandós voltam, májusban lesz 2 éves a gyermek :)

Össze fog jönni nektek is hamar! Szorítok!

2012. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :)) nekem 5,6 volt, nem sokkal magasabb, mint neked :) gratulálok a babához! :) de jó lenne, ha sikerülne tényleg :)
2012. ápr. 7. 11:09
 10/11 anonim válasza:

szia!


Összejött a baba? Mi is babát szeretnénk, 5,1 volt a TSH-m szept. elején, most megyek majd az első contol-ra nov. első hetében!

2012. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!