Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem pecsételni a peteéré...

Elkezdtem pecsételni a peteérés után kb 5 nappal, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Az utolsó vérzésem március 17-én volt, április 14-én lenne aktuális a következő. Kb. 2-3 napja barnás pecsételésem van, nagyjából a DPO 5-dik naptól. Ilyen még soha nem fordult elő velem. 28 napos a ciklusom, de max 3-4 nappal korábban pecsételtem így. A mellem feszül és pattanásos vagyok :(

#DPO #pecsételés.
2012. ápr. 7. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem ez mindig menzibe végzodott:(szorítok hogy neked jo legyen!!!!
2012. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem! Eddig soha ilyen nem történt velem. 3 éve rendszeres a ciklusom... Milyen dolog ez,hogy a 18-19-dik napon már pecsételek?
2012. ápr. 7. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
én menzi előtt már egy héttel mindig pecsételek...:( a dokim most küldött hormonvizsgálatra. Mióta próbálkoztok? Voltál már kivizsgáláson?
2012. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen! Voltam! Novemberben és 6 hete is... minden rendben volt! Nálam is volt már 5 nappal korábban... de azért a 11 nappal korábban az elég durva nem???
2012. ápr. 9. 12:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Október óta nem védekezünk.
2012. ápr. 9. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Velem is ugyanez van most :(
2012. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A várt (vagy nem várt) előtt 3 nappal, a 25-dik napon nagy "darabok" kíséretében megjött. De 3 nap alatt el is múlt...

Azt gondolom,hogy megfogant a baba, csak nem tudok beágyazódni... :(

2012. ápr. 14. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
ohh, sajnálom...:( orvosnál voltál?
2012. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem mentem el dokihoz. Telefonon beszéltem vele, azt mondta, ha nincs extra nagy vérzés, láz vagy ilyesmi, akkor a természet "elintézte"

A teljes vérzés mennyiséget és időt tekintve normális volt.

Most kíváncsi leszek a következő ciklusra.

2012. ápr. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!