Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hét végére?...

Ki nem várja a hét végére? Tünetek? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én hétfőre nem várom. De szerintem meg fog jönni, mert 3 napja reggelente rózsaszín pecsétek vannak.

Mellfájdalmam is enyhült, hőm is csökkent egy kicsit, úgyhogy szerintem semmi esélyem nincs a babára. :(

Lassan 2 és fél éve nem sikerül...


És Te mit érzel kedves kérdező? Mióta próbálkoztok?

2012. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem holnap kell (inkább nem kell) megjönnie,fáj a cicim és vizes a folyásom,szóval tipikus menzis tüneteket érzek.de előtte én is barnázni szoktam,abból tudom,hogy az a hónap megint sztornó..mi másfél éve rajt vagyunk a baba témán,közbe volt nekem egy missed ab-om 10 hetesen tavaly októberben.nálad mi lehet a baj? voltak kivizsgálások? tudom milyen rossz érzés a várakozás :(
2012. ápr. 7. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A vizes folyás nem feltétlen jelent mensit. A folyás bármilyen lehet! Nagyon sok olyan terhes nőt ismerek, hogy vizes volt a folyása.

Én voltam dokinál, de csak a görbéimet nézte meg, meg UH-n látta mindig hogy volt peteérésem, minden rendben volt.

Mensim mindig rendszeresen jön meg.

Alaposabb kivizsgáláson nem voltunk, és szerintem nem is megyünk, mert férjem nem akarja. De erről nem akarok beszélni. Csak valami csoda folytán lesz majd gyerekünk ennyi idő után, ha lesz...


Drukkolok neked!

2012. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy én is tiszta szívből drukkolok neked! esetleg szedj vitamint vagy kapcsolódjatok ki valami szép helyen ha jó idő lesz,az első nekem így jött össze spontán mikor egész napos wellnessre mentünk.aznap valahogy tényleg nem gondoltam a baba témára olyan csodálatos volt az a nap és akkor volt pont ovum.
2012. ápr. 7. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
De az én férjem még sétálni se jön ki velem, nemhogy wellness hétvégére...:(
2012. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor már értem miért írtad h nem akarsz róla beszélni.de babát annyira szeretne mint te? vagy ne vájkáljak a magánéletedbe így ismeretlenűl? gondolom szereted és tőle akarsz babát..ennyire rossz a hozzáállása?
2012. ápr. 7. 17:18
 7/8 A kérdező kommentje:
valaki még? :)
2012. ápr. 7. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk igazából beszélgetni róla...de valamennyire biztos szeretné, hisz nem védekezünk.
2012. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!