Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Válaszolnátok? Mensizem, de...

Válaszolnátok? Mensizem, de halvány + tesztjeim vannak! Részletek.

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam.28 naposak a ciklusaim,a 27.napon narancsos 1-2 csepp folyásom volt.A mensi első napján tegnap barnáztam,ma már sajnos több van,viszont szédelegtem és a szagundor megkérdőjelezte hogy nem-e vagyok terhes.Érdekelne hogy mi történik akkor ha a beágyazódás a mensi előtt 1 nappal vagy a mensi napjára esik,egyáltalán van ilyen,akkor is megjön vagy nem?Most mi van szerintetek,és hogy van ez?
2009. jún. 17. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a babanak mar a mensi elott be kene agyazodnia mert maskent levallik a nyalkahartyaval ha beindul a mensi, ez van a nagykonyv szerint. De parszor itt mar olvastam, hogy babat vart es megis megvolt neki a mensi csak nagyon gyengen, nagyon keves mennyiseg es rovidebb ideig, tehat a nyalkahartyanak az a resze nem valt le aholva a baba be volt agyazodva de szerintem mindenkeppen be kell mar agyazodnia akkor is mensi elott. Tehat en azt mondom neked, hogy ha vannak pozitiv tesztjeid akkor termeltel hcg-t. Sajnos olyan eset is van, hogy megfogan a baba, de valami oknal fogva felszivodik es leall a hcg termeles, vagy a megtermekenyitesnel valami kromoszoma hiba lepett fel es elhal meg mielott beagyazodna rendesen. Remeljuk nallad nem ez a gond. Szeritnem ket nap mulva ismeteld meg a tesztet mert ha rendesen beagyazodott akkor erosodni fog a csik, ha viszont negativ lesz akkor szerintem volt baba csak valami miatt nem maradt meg. Jo eros pozitiv tesztet kivanok neked!!!!
2009. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
mensinek azt hívjuk mikor erős vér távozik belőled több napig ha csak barnás vagy nem piros az nem mensi
2009. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Háááát,barnás is meg pirosas is a mensim és normál mennyiségű,mint szokott...:(de akkor is halvány + tesztjeim vannak.

2009. jún. 17. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a halvány plusz lehet megszakadt terhesség is. csak akkor maradt meg a baba, ha a jövő hétre erősödik. ha (már) nincs baba, akkor el fog tűnni a szervezetedből a HCG is...
2009. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!