Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak tüneteim, kemény...

Vannak tüneteim, kemény alhas, fáradékonyság, menzikésés (De nagyon rendszertelen a menziszem), hanyinger, stb. Terhes lehetek? Undorodok a cigitől meg a kávétól.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetsz. tesztelj.
2009. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megyek majd dokihoz...de érdekel h mit mondatok nekem!!!Aki meg gondol valamit az irjon nekem, tapasztalatokat, megérzéseket, stb.
2009. jún. 17. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szia nézd a diagrammom előző honapban nekem is soká jött meg.És van két + tesztem.Tünetem annyi hogy zabálom a sajtokat tejet joghurtot nagyon érzékeny a mellbimbóm és dagadt egy kicsit de mindig változik..Hányinger nincs de nem iszom már kávét mert nem kivánom ezért folyamatosan álmos vagyok ma is elaludtam a melóhelyemen az irodába az asztalon..:-))Szerintem tesztelj az a tuti...mikor volt meg utoljára?Vezess diagrammot igy jött nekem is elsőre össze.

2009. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majus 18án volt jött meg...ugyh ha jol tudom akkor jun 1-juni 6,7ig van peteresem, mi juni 3an voltun egyutt...milyen az a digaram?hol van az, melyik oldalon?
2009. jún. 17. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem máj 12 én jött meg és neke volt jun 1.nem jól számolod a magadét ird be a keresőbe hogy ciklus.hu kidobja majd be kell regisztrálnod.Én majdem másfél év pontos mensi anyagát hogy mikor jött meg vittem be és igy kiszámolja neked kb.de ehhez persze minden nap hőmérőzi kell egy időben hogy ilyen diagrammod legyen.s minden nap beirni de ha rákattintasz amit én belinkeltem megnézheted....Te mióta szeretnél babát?hány éves vagy?
2009. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ne általánosíts, mert Neked 21-ik napon volt ezekszerint péd, ami azért ritka, mert normál esetben kb a 14-18napig szokott lenni. A kérdező jól gondolja, hogy neki jun.1 körül volt. Ha csak neki is nem később volt peteérése. SZeintem a teszt már kimutatná a babát. :)
2009. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonok mindent...20eves vagyok es ugy konkretan nem fekudtun ra dologra, de ha osszejon hat az se baj...:)
2009. jún. 18. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!