Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány barnázás mindig...

A halvány barnázás mindig mensi jele?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna megjönnie, reggel csináltam tesztet - lett :( (29, 26 naposak a ciklusaim) Túl korán csináltam? 6 hónapja próbálkozunk és már nagyon várnánk a + eredményt! Semmi mensi tünetem sincs...
2009. jún. 18. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sikerült a baba, de azért ne éld bele magad. A beágyazódásnál is jelentkezhet barnázás nem csak a mensi előjeleként. Még várj egy hetet szerintem és utána tesztelj még és akkor teljesen biztos eredményt kapsz. Szorítok!
2009. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pár nap barna volt mensi helyett, én 1 hét után teszteltem. Várj még egy picit, hátha!


Szorítok neked!

2009. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen... nagyon aranyosak vagytok :) Bizakodom!

Ha egy hetet kell várnom éppen a vőlegényem szülinapján derülne ki :) Lenne meglepi :)

2009. jún. 18. 11:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem is várj még egy kicsit aztán újra tesztelj.Ha csak barnázás lesz és semmi menzi akkor lassan kezdhetsz örülni!Minden képpen írd meg az eredményt!Szorítunk!:)
2009. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akaralak elszomorítani de szerintem meg fog jönni.de ne legyen igazam
2009. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szeintem pár nap múlva írok, hogy mi lett az eredmény...

Remélem nem fogok pityeregni!

2009. jún. 18. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás egy nagyon jo jel,max 3 napig szabad barnázzon és utánna vége,és ha igy lesz akkor ott baba lesz.Nagyon szoritok neked
2009. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos szombat reggel megjött :( :( :( ... olyan görcsök kíséretében, mint amikor kést döfnek az emberbe és utána húzogatják :( (33. napon jött meg)

Nagyon erős vérzésem van... :( :( :(

2009. jún. 22. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet szo cisztárol is.Nekem is mult honapban 16 nap késés után jött meg és nagyon görcsölt a hasam.a doki azt monta valami természetes ciszta,de ha ez feldob azota eltelt egy honap és össze jött a BABA...
2009. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!