Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan anyákkal (emberekkel) akik lenézik, vagy leszólják azokat akiknek mesterségesen sikerült csak teherbe esniük?

Figyelt kérdés
Én sosem tagadtam,hogy lombikkal lett a két fiam.De mostanában volt olyan eset,amikor furán reagáltak erre.Nem érzem,hogy szégyenlenem kellene,hogy kellett egy kis segítség a babákhoz.Szerintetek?

2012. ápr. 11. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi lenéznivaló nincs. Nem lehet, hogy te értetted félre, és csak meglepődtek? Vagy konkrétan hogyan reagáltak?
2012. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Komolyan vannak ilyen emberek???? Hihetetlen. Nekem spontán jött össze mind a kettő ráadásul gyorsan, de soha eszembe nem jutna emiatt jobbnak tartani magamat annál akinek lombikkal sikerül. Maximum szerencsésebbnek, mert elég nagy lelki teher lehet az, ha nem sikerül a babavállalás úgy ahogy az ember elképzelte.

Semmiképpen ne szégyelld, hogy hogyan fogantak a fiaid, lényegtelen a gyereknevelés szempontjából (mint ahogy a császár avagy a normál szülés is) Ha valaki tényleg lenéz emiatt azzal meg ne törődj!

2012. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még,nem is szeretnék. Miért nézném le azt aki csak így tudott teherbe esni? Sőt,inkább örülni kell ennek,mert nem mindenki vállalkozik arra,hogy ilyen procedúrát bevállal!

Inkább gratulálok,mert tudom hogy sok kitartás kell hozzá!

2012. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem is értem...egyáltalán minek kell tudni egy "jött-mentnek" hogyan fogant meg a baba...

Én tuti nem beszélnék erről, nyilván csak a család tudná, meg esetleg a barátnőm(1 van csak:))

És nem azért mert szégyenlem, hanem mert senkire sem tartozik!

Ha meg olyan a helyzet, hogy kiderül, akkor az egy nagyon szemét dolog, ha valaki ezért lenéz...

Hála Istennek, hogy ilyen fejlett az orvostudomány!

2012. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én még szerencsére nem találkoztam ilyennel, és nagyon nagyon remélem, hogy azért,mert annyira még nem korcsosult el az emberiség, hogy ilyet tegyenek!
2012. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A sok sznob marha.Biztos vannak ilyenek én elhiszem.Nehogy szégyeld már.Lekell őket tojni magasról.
2012. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Én el tudom képzelni, hogy valaki lenéz emiatt, mivel mások az emberek és nem mindenki került olyan helyzetbe, hogy ezt megértse, vagy éppen más elvei vannak és nem ért egyet ezzel.

De nem is kell ezzel foglalkozni, hiszen valaki úgyis lenéz ha lombikkal lett a babád, ha császáros voltál, vagy ha nem szoptatsz és még sorolhatnám. Az egész életünk ítéletekből áll, de épp ezért fontos, hogy magunkkal összhangban legyünk és legyen pár ember körülöttünk, aki hasonló véleménnyel van mint mi. Az a lényeg, hogy közvetlen környezetedben jól érezd magad, ott elfogadjanak és szeressenek bárhogy is fogantak és születettek a babáid. Az ítélkezők meg nem érdekesek. Lehet más a véleményük, de akkor mi van? Éljenek boldogan a kis világukban.

2012. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Furán reagáltak???? Komolyan megrázott, hogy valaki képes ilyenért beszólni bármit is. Szerintem csodás dolog, hogy lehet már lombikbaba is. Hiszen annyi mindenen megy keresztül ilyenkor a pár, hogy legyen gyerek, inkább tiszteletet érdemelnél.
2012. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek az emberek... még régen nagyon elszomorított egy eset ami velem történt meg... Nem volt az exférjemmel közös gyermekünk, mert nem lehetett, ezért örökbe fogadtunk két kislányt(2és 4 évesek voltak). Volt egy kolléganőm aki 3 gyermekes anyaként egyszer a fejemhez vágta, hogy ne mondjak gyerek-témában véleményt, hiszen én nem is vagyok igazi anya... Napokig bőgtem rajta...
2012. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, valóban furán reagáltak!Volt egy olyan,hogy "Úristen ez szörnyű"!Mondtam,miért lenne szörnyű,semmi rossz emlékem nincs róla.Meg volt olyan aki,rákérdezett és én montam,hogy igen,mesterségesek a fiúk,erre ő:jaaa,gondoltam!na ez nem fura?Nem kötöm minden jött-mentnek az orrára,de sajnos sokan rákérdeznek(nekem sosem jutna eszembe bárkitől is megkérdezni)és én bevallom.Miért ne?
2012. ápr. 11. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!