Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár nappal a nem várt előtt...

Pár nappal a nem várt előtt elindulok a lejtőn! Titeket is kiborít a várakozás?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egyáltalán rákattanva,egész hónapban el vagyok a téma nélkül!Viszont pár nappal a nem várt előtt én is hajrás leszek!

Minden tünet lesz,és a nap 24 órájában ekörül forog a világ!

Pont ebben a pár napban nincs túl sok dolgom úgy hogy sajnos nagyon sok időm van analizálgatni magam és foglalkozni a dologgal!

Ráadásul nagyon türelmetlen vagyok!Szeretem tudni hogy mi van,bármi is az!

Ti hogy bírjátok ki /épp ésszel:D/ ezt a pár napot?


2012. ápr. 13. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Első!ezt most ugye nem komolyan kérdezted,ugye?
2012. ápr. 13. 15:47
 2/6 A kérdező kommentje:

Hova lettek a válaszok? :O

Na mindegy!:)Várom a többit!:)

2012. ápr. 13. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is kiborított. Mindig azt figyeltem, hogy miket érzek, lehet-e ez már a terhesség tünete. Sokat csalódtam, míg nem rég, épp mensi előtt, elszontyolodtam, és azt mondtam, na most megint nem jött össze, mert megvolt a szokásos rossz hangulat, mensi görcs, mellfeszkó, és nekem ez általában mensit jelentett. Aztán nem várt napján pozit teszteltem. Nem hittem a szememnek, de most már 7 hetes vagyok. Én sem voltam rágubózva a dologra, de mensi előtti napokon mindig jobban foglalkoztatott, hogy mi van. Úgyhogy, én tudom, bár könnyen beszélek, de türelem és megjön az aminek jönnie kell. :) Sok szerencsét kívánok.
2012. ápr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a párommal 4 hónapja próbálkozunk, de csak múlt hónapban kaptuk el a peteérést, mert sajnos a ciklusom kicsit össze-vissza, de akkor sem bizti, hogy volt tüszőrepedés.

Most viszont a ciklusom 23. napján volt pé-m, és a 25-en 2-3 csepp barnás vér volt a bugyimon, ilyet még sosem tapasztaltam, gondolom ez lehetett a tüszőrepedés. Nagyon remélem, és együtt is voltunk.

Nekem pétől mensiig csigalassusággal telik az idő. :(

Nagyon türelmetlen vagyok, szeretnék már végre egy babucit :)

Nem tudok nem erre gondolni. Múlt hónapban már a 8. naptól teszteltem pé-m után, 11. napon nagyon halvány pozi lett, rá pár napra görcsökkel megjött :(((((

Úgyhogy lehet, hogy volt baba, de most nem játszom el ezt, az tuti. Megvárom míg nem jön meg, és ha úgy érzem, csak akkor tesztelek, de alig tudom kivárni. Még csak a 2. napon vagyok, szerdán volt tüszőrepedésem. Hát szörnyű várni :))

De remélem hamar meglesz a gyümölcse :)

Ti mióta próbálkoztok??? Hány éves vagyok? Hányadik babó?:))

2012. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mára nem várom, minden bajom van percenként mennék a wcre h megnézzem mi a helyzet...annyira vágyom már egy babóra!!! májusban lesz két éve h szeretnénk, és sikerült már egyszer csak 9hetesen elment, azóta várom a csodát...!

Sajna a dokim tudja h a párom nem sokat van itthon, úgyh így elég nehéz lenne összehozni, de most hazajött és itthon lesz 3hónapig:), úgyh szurkoljatok!!! Én is szurkolok mindenkinek!!!

2012. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írd majd meg kedves utolsó! :)

Szorítok nagyon!

Én 24-25 körül nem várom :) De ma volt egy kicsi barnázás, alig látszott a wc papiron, soha nem volt még ilyen. Nem tudom mi lehetett, folyamatosan szurkál a hasam. Pedig még csak most volt hét elején peteérésem. Hát kiváncsi leszek, mondjuk úgy érzem, hogy ebből mensi lesz. Majd akkor jövő hónapban :))) Drukkolok mindenkinek!

2012. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!