Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 3 nappal milyen...

Mensi előtt 3 nappal milyen tüneteitek voltak? Hihetetlen türelmetlen vagyok. A várakozás a legrosszabb!

Figyelt kérdés
Nem bírok várni!!!!!!
2009. jún. 18. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sosem fájt a mellem mensi előtt, mikor terhes lettem annyira fájt már pár nappal előtte, hogy nem lehetett hozzányúlni. És a nemvárt után 1 nappal teszteltem egy halvány pozitívat.
2009. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt egyik babámnál se.. ez egyénre jellemző.. a 6-7 héten kezdtek el fájni a melleim..csak nyugi! lehetsz akár pocis is..előbb nem fogod megtudni, csak idegeskedsz.. nem érdemes!bár tudom hogy micsoda idegölő dolog a várakozás. foglald el magad valamivel...

csak nyugi!és türelem...és vigyázz magadra:)

drukk a babáért!

2009. jún. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nyugodtnak és türelmesnek kellene lenni, de nem megy. :( Ha már tudnám, hogy mi van, még ha negativ is, de ez az eszméletlen várakozás. Kikészít. Pedig próbálom elterelni a figyelmem, de mindig visszakanyarodom a témához. Ólom lábakon jár ilyenkor az idő :)

Figyelek minden rezdülést. A hasam, mellem, mindent. De lehet mensitől és akár babától is a tünet. Tehát nem vagyok elöbbre semmivel. :(

2009. jún. 18. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,hát nekem az lett a furcsa,hogy szurkálni szoktak mensi elött pé-től a melleim,most pedig nem.Nekem az volt a tünetem,hogy nem volt tünet.A másik pedig ,hogy reggelente elkezdtem szédelegni.Ja és én 3 nappal a nemvárt elött,már pozitivat teszteltem reggel a clearblueval.Biztos korai pé-m volt,mert a ciklusaim 30 naposak,és ez a 27-ik napon volt.Kivánok neked is pozitiv tesztet.Neked van valami tüneted?14+5hetes kismami
2009. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos éppen az elöbb voltam vécén és vizes folyásom van :(, ami a mensit jelzi. Pedig mindent megtettünk a hónapban, doki uh-n követett, itthon volt szabin a férjem 1hétig (külföldön dolgozik). Doki mondta, hogy megrepedt a tüsző. Mégsem sikerült. Most nagyon elvagyok kenődve. :(
2009. jún. 18. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!