Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiszta szívű anyukák kismamák....

Tiszta szívű anyukák kismamák. Mondanátok értünk egy imát?

Figyelt kérdés

Mindig is hittem a nők erejében és az imáik ősziteségében.

Ha a gyermekünkel kapcsolatban kérünk valamit annál nincs mélyebb,bensőségesebb,tisztább kérés...

Két gyermek boldog édesanyja vagyok és már egy ideje próbálkozunk a 3.babával.A két gyermekem decemberi születésű,tegnap kellett volna megjönnie,de semmi.Ha valóban megfogant a gyermekem,akkor ez a baba is decemberi lesz:-D

Ezért kérlek titeket,hogy mondjatok értünk egy Imát.Hétfőn tesztelek,ha addig nem jön meg.


2012. ápr. 14. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen mert mi ugyanabban a helyzetben vagyyunk csak nekem ma reggel már halvány pozitívam van.
2012. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!!!

Nagyon szeretnék én is pozit látni nem is tudom,hogy bírjam ki Hétfőig...

2012. ápr. 14. 10:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok!! Milyen szép lenne:)
2012. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Imádkozni nem tudok, de minden igyekezetemmel drukkolok nektek (is)!

Majd írd meg, mit teszteltél!

2012. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Drukkok mennek értetek tőlünk is. Hátha segít.
2012. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok Neked! :) Mi az első babánkat várjuk így, remélem nem várat már magára sokat! Írd majd meg, addig is szerintem sokan fognak szurkolni Neked:)
2012. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)Mindenképpen megírom.:))
2012. ápr. 14. 10:44
 8/20 anonim ***** válasza:
Szorítok Nektek, és bár nem vagyok jó imamondó, de összeszedem magam és mondok értetek egyet!!!
2012. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy! :) Persze, hogy megtesszük/megteszem. :) Majd írj, hogy mi a helyzet. :))
2012. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
dehogy írod,
2012. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!