Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiszta szívű anyukák kismamák....

Tiszta szívű anyukák kismamák. Mondanátok értünk egy imát?

Figyelt kérdés

Mindig is hittem a nők erejében és az imáik ősziteségében.

Ha a gyermekünkel kapcsolatban kérünk valamit annál nincs mélyebb,bensőségesebb,tisztább kérés...

Két gyermek boldog édesanyja vagyok és már egy ideje próbálkozunk a 3.babával.A két gyermekem decemberi születésű,tegnap kellett volna megjönnie,de semmi.Ha valóban megfogant a gyermekem,akkor ez a baba is decemberi lesz:-D

Ezért kérlek titeket,hogy mondjatok értünk egy Imát.Hétfőn tesztelek,ha addig nem jön meg.


2012. ápr. 14. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Első babám várom és nagyon drukkolok Nektek és a szép nagy családhoz...meg a jó kis decemberi szülinapi bulikhoz :D
2012. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ket decemberi lanyom van es mi nagyon szeretnenk babat, de en sajnos negativat teszteltem tegnap, igy nekunk valoszinuleg nem decemberi babank lesz, de nektek megy az aldas keres! Ird meg majd a hetfoi eredmenyt!
2012. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Csajok!

TERHES VAGYOK!!!TERHES VAGYOK!!!:))))))))))))

Aki nem hiszi és kéri lefényképezem a tesztet.Mind a két csíkom majdnem egyformán erős színű.Persze,hogy nem bírtam ki...Apával majd'elájultunk.Jön a 3.Decemberi kisbabánk!

Köszönöm mindenkinek aki szorított nekünk:))))))))))))

2012. ápr. 14. 17:42
 14/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok a harmadik decemberi babához:)

Az én kislányom is decemberi:)

Sok boldogságot nektek.

2012. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ajándék dömping lesz nálatok minden decemberben :) és sok sok torta és édesség :D

Gratulálok.

2012. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOOOK! Annyira örülök így ismeretlenül is; boldog babavárást :D
2012. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!:):):)
2012. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon nagyon nagyon gratulálok Nektek!!! Tiszta szívemből örülök a boldogságotoknak! Istenem, de jó! :)))

Megtennétek, hogy értünk is mondanátok egy imát, vagy egy jó nagy drukkot?!

Pár hónapja várjuk az első babánkat, még eddig nem jött, de most volt peteérésem, jövőhét hétvégén nem kéne megjönnie! Annyira szeretnénk, ez minden vágyunk!

Kedves Kérdező, ne haragudj, hogy ide írom ezt! de hátha nekünk is szerencsét hoz! :)

Gratulálok még egyszer, de jó lenne nekünk is egy decemberi babácska! :))))

2012. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szia.

Természetesen én is mindenkiért elmondok egy imát és nagyon szorítok a babázni vágyóknak!

Reggel is csináltam egy tesztet szerencsére még nem múlt el a terhesség;)

Egyszerűen nem tudok betelni a gondolattal.:)

2012. ápr. 15. 12:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok!!!!! Nagyon örülök neki, hogy sikerült. Boldog babavárást kívánok.
2012. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!