Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen lehet sátorozni...

Terhesen lehet sátorozni menni? És kenuzni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Attólfügg, hogy mennyi idös vagy, mit mond az orvosod - de ha nem a legelején vagy a legvégén vagy, és egyébként nics bajod, akkor lehet. A terhesség nem betegség, régebben egy asszony se élt másképpen a terhesség alatt, mint elötte vagy utánna és mégis lettek gyerekek. (Ez természetesen csak problémamentes terhesség esetén igaz.)

Ja és ne extrém túrákra menj!

2009. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idös terhes vagy - kihagytam egy szót, elnézést.
2009. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vadvizi evezés szerintem nyugodtan, csak a hasadat ne eröltesd! :) Ugy helyezkedj el hogy ne feszüljön a has és környéke, ha ez lehetséges!:) Sàtorozàsnàl, meg a felfàzàsra figyelj oda!
2009. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, mire megyünk akkor is csak 4 és fél hetes leszek, ha leszek.
2009. jún. 19. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban nem szabad magad túlerőltetni, mert akkor még könnyen el lehet veszíteni a babát. Az utolsó 2 hónapban meg már nem is lenne egyszerű, mert hamar fárad az ember.

A többi 4 hónapnál is sokmindentől függ szerintem, pl hogy mennyi időre mennél, campingben sátoroznátok-e, lenne normális zuhanyozási lehetőség, vagy a Dunában/Tiszában fürdenél-e, mert a fertőzésekkel ilyenkor nagyon kell vigyázni.

Amúgy én is nagy sátorozós-kenus vagyok :), de nekem voltak gondjaim a terhesség alatt, úgyhogy semelyik szakaszban nem vállaltam volna be.

2009. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elmennék. Semmi bajod nem lesz. Gondolom valami matracon aludnál nem a kemény hideg födön. A kempigekben szokott lenni közös zuhany is.

Jó szórakozást!

2009. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!