Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez alapján a görbe alapján...

Ez alapján a görbe alapján még lehet reménykedni vagy már reménytelen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 19. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:
jövő hétvégére nem várom,lehet,hogy még korai ilyet kérdezni?
2009. jún. 19. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze! Bármi lehet még! Ilyenkor korai jósolgatni hogy baba, vagy nem baba.... Mensi előtt pár nappal tedd fel a kérdésed és akkor már jobban lehet látni hogy mi a helyzet! De ne add fel! Mert ez a görbe alapján simán lehetsz babás, láttam én már nagyon kacifántos görbét, sok hőleeséssel és mégis pozi lett a teszt! Szóval fel a fejjel! Pihenj sokat! esetleg szedj terhesvitamint ha még nem szedsz! megy a drukk!
2009. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,egy kis biztatás rám fér :-)
2009. jún. 19. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak a 18. napodon ovuláltál. Annak még csak 5 napja. Remélem, a hőd holnaptól kezdve megint felfelé kapaszkodik. ha így lesz, akkor 9 nap múlvára ne várd, és akkor tesztelhetsz. remélem, így lesz. :-)
2009. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,mára 0,2 tizedet fentebb ment:-)
2009. jún. 20. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!