Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most akkor mi is van?...

Na most akkor mi is van? Hétfőre nem vártam nem is jött:-) Azóta teszteltem egy "-"-at.

Figyelt kérdés
A melleim olyan furák megvannak duzzadva vagy el vannak deformálódva nem ilyenek szoktak lenni az biztos (a mellbimbó udvara olyan fura, fénylik meg puha)a méhszájam fent van épp h elérem (de csak akkor ha gugolok). A méhszájam szerintem zárt. Szerintetek mi lehet? Baba vagy nem?
2009. jún. 19. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szokott késni,akkor ott lehet baba,nekem mondjuk ugyanazok a tünetek megvoltak mint amikor megakart jönni,de nem jött....

drukk

2009. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet baba!nem neked volt 2féle teszted?
2009. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem volt és még mindig semmi:-) És még a másikat nem csináltam meg mert nem akarom túl "korán". Mert kis városban lakunk és nem akarom h mindenki arról beszéljen h na megint tesztért jött... érted szerintetek mikor csináljam meg a másikat? Csak a Jövőhéten vagy hamarabb?
2009. jún. 19. 12:50
 4/8 A kérdező kommentje:
ja igen és régebben volt már h késett de akkor nem próbálkoztunk még babával de amióta próbálkozunk azóta nem késett még egyszer sem. Igaz múlt hónapban csak barnázás volt.. hmm nem tom mi lehet
2009. jún. 19. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld meg nyugodtan a tesztet,én is faluban laktam amikor egy nap 3 szor mentem be tesztért a gyogyszertárba,mert egyik pozitiv a másik negativ,hát kellett egy harmadik is,persze pozitiv lett :)
2009. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor, melyik nap teszteltél? ha hétfőn vagy kedden, akkor én tesztelnék egyet ma :)majd írd meg!
2009. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tegnap reggel teszteltem Colarene - vel
2009. jún. 19. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem tesztelj hétfőn újra.Vagy ha kibírod egy hét múlva.:)Nekem egy hétre rá a nemvárt után,ami nem is jött, mutatta ki hogy + de halványan.Ezért mondom hogy várj még.
2009. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!