Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elorordul, hogy a nemvart...

Elorordul, hogy a nemvart napjan meg negativ a teszt, de par nap mulva meg is pozitiv lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem es negativ volt.Het kozepe fele ujra tesztelek ha addig sem jon meg.mindig 28-29 napra jon meg a mensim, de egyenlore meg nem erzek semmi olyat, hogy meg akarna jonni.MA vagyok a 30. napon.Van meg remeny?
2012. ápr. 15. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha későn volt peteérésed, akkor a nemvárt napján még nem pozitív a teszt. Én egy héttel később teszteltem csak pozitívat - késői peteérés után.
2012. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Amíg nem jön meg addig lehetséges, lehet nincs elég hcg termelődés és azért nem mutatja ki.
2012. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Meddig erdemes remenykedni?Hany nap keses "normalis"?
2012. ápr. 15. 17:23
 4/18 anonim ***** válasza:
nem tudod mikor volt kb. a peteérésed? Milyen időközönként voltatok együtt?
2012. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

elmeletileg 30. volt peteeresem es aznap egyutt is voltunk

eroteljes terhessegi tuneteim voltak (mellfeszules, almossag) amik enyhultek mara (tudom ez nem jot jelent).

Pentekre kellett volna megjonnie (max szombat reggel), de egyenlore nem faj a hasam vagy a drerekam.Nem volt se pecsetlo verzesem sem barnazasom.Tudom 50-50% meg az eselyem, de mindenhol azt olvasom, hogy mar mensi elott 1-2 nappal, max aznap mar pozitivat teszteltek.

2012. ápr. 15. 17:29
 6/18 anonim ***** válasza:
De van akinek csak később mutatja ki, mert nincs elég hcg termelődés. Tesztelj jövő héten is, addigra már ki kéne mutassa. A remény mindig megvan :)
2012. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszoktat
2012. ápr. 15. 17:46
 8/18 Bettybaby2010 ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet.Ma voltam 14 DPO-n,teszteltem, de negatív, illetve tegnap volt egy időn túli pozitív, hányinger, magas hő van.Most pár napig várok az újabb teszteléssel, de nem tudom, hogy bírom ki addig.Drukk Neked is!
2012. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Betty


koszonom neked is es en is nagyon drukkolok, hogy pozitivat tesztelj

en mar elmeletileg a 16. napon vagyok

szerdan szeretnek tesztelni, de lehet nem birom ki addig

majd megirod ide, hogy mi lett a teszted eredmenye?

2012. ápr. 15. 18:07
 10/18 A kérdező kommentje:
En mar arra is gondoltam, hogy azert kesik, mert bennem van az izgalom, hogy talan sikerult.
2012. ápr. 15. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!