Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elorordul, hogy a nemvart...

Elorordul, hogy a nemvart napjan meg negativ a teszt, de par nap mulva meg is pozitiv lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem es negativ volt.Het kozepe fele ujra tesztelek ha addig sem jon meg.mindig 28-29 napra jon meg a mensim, de egyenlore meg nem erzek semmi olyat, hogy meg akarna jonni.MA vagyok a 30. napon.Van meg remeny?
2012. ápr. 15. 17:00
1 2
 11/18 Bettybaby2010 ***** válasza:
igen,sajnos nálam is benne van a pakliban, hogy álterhességi tüneteket produkálok, mert már annyira szeretném ezt a második babát.Én is szerdán tesztelek elméletileg, ha addig kibírom.Természetesen én is megírom majd, hogy mi lett végül.Addig is kitartást a várakozáshoz!:-)
2012. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

en nem birtam ki es tezteltem ma, de meg negativ....ha nagyon gubbasztom a szemem akkor mint ha letnek ott csikot,de az i lehet, hogy csak a csiknak ott kene megjelennie...ilyenre meg nem adok :) ha kismama vagyok lesz ott csik par napon belul:)

azert milyen erdekes:) ugyan akkorra nem varjuk mindkettonknek masodik baba es mindketten Bettyk vagyunk :D

2012. ápr. 16. 10:41
 13/18 Bettybaby2010 ***** válasza:
Na én most már csak azért is kibírom szerdáig.Muszáj, mert pont ezt akarom elkerülni, hogy ez a látom is-nem is helyzet legyen.Inkább rosszra készülök, hogy kellemes meglepetés érjen, mint nagy csalódás.Ma görcsölgetett a hasam, ennek nem nagyon örülök, de ez van.Szerdán minden kiderül!Te se add még fel, hátha jól láttad azt a második csíkocskát.Képet tudsz róla feltenni?
2012. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bettybaby2010 ***** válasza:
Na végül én sem bírtam ki.Csináltam tesztet ma reggel, de full negatív lett, ráadásul a hőm is leesett.Ez a hónap is ugrott szerintem.Neked azért még drukkolok, hátha!
2012. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnalom :(

tegnap este el kezdtem barnazni, reggelre meg megjott, igy nekunk sem sikerult :(

2012. ápr. 17. 21:02
 16/18 Bettybaby2010 ***** válasza:
Sajnálom,de ne add fel. Tegnap én egy kicsit befordultam, de lépni kell tovább.Szedtél amúgy valamit a siker érdekében?Én a 3.clostis hónapon vagyok túl.Az első babám is azzal sikerült, gondoltam a második is összejöhet vele, de nem.Még szoptatok napközben 2-3-szor, valószínűleg ezúttal ezért nem sikerül. Most egy homeos bogyót akarok kipróbálni, az Ovaria comp-ot, hátha ez segít.
2012. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bettybaby2010 ***** válasza:
És még valami...Ti mióta próbálkoztok a második babával?Mi juniusban lesz egy éve.:-((Bár az első babánkhoz is egy év kellett, mire összejött.
2012. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
csak vitaminikat szedek de ebben a honapban mar inni fogom a malnalevel es palestfu teat
2012. ápr. 18. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!