Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztmustra? Szerintetek ez...

Tesztmustra? Szerintetek ez pozitív?

Figyelt kérdés

Az első képen a tegnap délutáni LH van, a ma reggeli LH, és a ma reggeli HCG. Én látok a 3.-on csíkot, de talán csak bezavar a többi. :P Feltettem külön ugyanazt a HCG-t, meg a negatívot is. Vélemények?


[link]


[link]


[link]


2012. ápr. 16. 08:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon megnézzük a negatívon kivehető a két csík:))) Ez már jó jel.

Szorítok hogy erősödjön!!!!!!

Mikor "nem" kellene megjönnie?

2012. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, az bíztató, ha nem csak én látok valamicskét rajta. :)

ápr. 16-18. körül kéne megjönnie, ha a (vélt) ovulációhoz képest számolom.

2012. ápr. 16. 08:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Én az első képen az első kettőn látom,a harmadikon nem és a negatívon is látszik valami!

halk gratula :)

2012. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én most már nagyon elbizonytalandtam. :( Megcsináltattam a férjemmel is egy tesztet (:D:D:D:D), hogy azon mennyire látszik a kontrollcsík, és neki is látok rajta 2.-at száradás után. Úgyhogy ez vlsz. csak száradási csík, vagy nem is tudom... :S
2012. ápr. 16. 09:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, hiszen még van remény !! Tudod, addig még nem jön meg:) Folyamatosan emelkedik a szervezetedben a hcg, lehet két nap múlva olyan erőset tesztelsz hogy na!!!
2012. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én csak az első kettőn látok 2 csíkot, a harmadikon szerintem nincs! :(
2012. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Csináltam azóta még egy tesztet (tudom, hülye vagyok :$), az ilyen:

[link]

És a negatívja:

[link]


Ez most nem száradás utáni kép! A férjemén csak száradás után lett vmi csíkszerűség, de előtte (persze) semmi. Én ezt úgy 5-10 perc után fotóztam, mert babáztam közben szóval nem tudom pontosan, de még teljesen nedves volt.

2012. ápr. 16. 10:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem azért de én ezen is látok két csíkot:)))))) De szerintem ma már ne csinálj többet! Inkább holnap reggel:) Tudom ilyenkor az ember türelmetlen:) Én is ilyen vagyok.
2012. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is látom a 2 csíkot. :)
2012. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Dejóóó:9 Akkor holnap lövök még. :P
2012. ápr. 16. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!