Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hcg szintem 49 volt, az...

A hcg szintem 49 volt, az jelenthet terhességet? Az asszisztensnő azt mondta, hogy nem negatív, de 100 körüli értéknek szoktak örülni. Lombikos vagyok. Vérvételem a beültetés után 2 héttel volt.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked is beszúrom azt a táblázatot amit egy másik lombikos Anyukának. (neki már biztosan sikerült, szurkolok Neked is)

[link]

Szerintem nem rossz eredmény, de lehetne kicsit magasabb...

jaaj minden lombikosnak nagyon szurkolok, hogy sikerüljön...

2012. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez még sajnos bármi lehet, 2 nap múlva meg kell ismételni, ha akkor duplájára nőtt, akkor nagy eséllyel vagy terhes. Nem mondták mikor kell menned megint?
2012. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem voltam lombikos, de egyszer néztek HCG-t vérből, akkor nekem azt mondták, hogy 5-ig tuti nincs baba, 5-10 között vlsz. nincs, 10 felett terhesség.

Ja meg hát én mindhárom terhességemet 10-es erősségű teszttel igazoltam a nemvárt előtti napokban, ill. a legtöbb teszt 25-ös, tehát akkor azok pozitívak lennének. ;) Vagy ilyenkor kaptok vmi hormont, ami bekavar? Bocsi, nem értek hozzá...

2012. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lombikos (egyenlőre...), de mi sem vagyunk egyszerű esetek. Nekem 13 volt a hcg szintem a nemvárt előtt, de aztán sajna ugyanannyi maradt. Akkor abba kellett hagynom az Utrogestant, és meg is jött 2 nap múlva. De ellenpéldát is tudok. Nagyon -nagyon szorítok Nektek!!!!!!! Majd írd meg mindenképp hogy milyen lett a kontroll vérvétel, és addig is kíméld magad, ne izgulj! Bár segíthatnénk ilyenkor, de nyilván Te is mindent megteszel amit csak tudsz. Erőn felül pedig nem lehet. Szorítok!!!! :)))
2012. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Holnap megyek ultrahangra, ott kiderül minden.

Sajnos kapok olyan injekciót, ami hcg-t tartalmaz, tehát bekavarhat az eredménybe. Ezért is kérdeztem, hogy hátha van valaki, aki hasonló cipőben járt és már biztosabbat tud.

Most már csak kibírok egy napot valahogy.

Még egyszer köszi a válaszokat és drukkolást!!!

2012. ápr. 17. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem lombikból lett 33-as hcg-m, de abból csak biokémiai terhesség lett. Drukkolok neked, hogy beinduljon!!
2012. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

megkérdezhetem, hogy mik a hírek?

2012. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést, semmi jó nincs.

Nem sikerült megint. :(

2012. ápr. 18. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Majd a következő... kitartás!!
2012. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!