Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Várunk...

Most akkor mi van? Várunk babát, vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt a nemvárt, aznap teszteltem Gabriellel, negatív lett, ma reggelig vártam, ma megint teszteltem Coraxszal, az is negatív. Pedig vélek felfedezni utalásokat a babára, sokban hasonlít arra, mikor az első babánkkal voltam várandós.

Mit tegyek szerintetek? Baj van velem?


2009. jún. 19. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy a teszt még nem mutatta ki. Várj még vele és tesztelj újra majd menj el nőgyógyászhoz.:)
2009. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia. Milyen tüneteid vannak?

Nekem is hétfőn volt esedékes, és negatív tesztem (tegnap) is volt.

Egyébként szerintem annyit lehet tenni, hogy még néhány napot vársz. Én ezt teszem, nem tudok jobbat..:-(

(Aztán, ha semmi akkor meglátogatom a dokit.)

2009. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mellfeszülés, kis alsóhastájéki fájás, kívánósság, fáradékonyság...

Úgy döntöttünk, ha keddig nem jön meg, újra tesztelünk. Ha akkor is negatív, irány a doki.

Te mivel teszteltél?

2009. jún. 19. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Én Pregimax nevű (valószínűleg nem a legjobb, mert nem is hallottam még ilyenről!) tesztet vettem. Én is úgy vagyok vele, hogy pár nap múlva (ha addig nincs semmi) megint tesztelek. Nekem is hasonló tüneteim vannak, viszont a mellem csak egy egészen kicsit érzékeny. A hasam is csak egy picit érzem néha. Az a baj, hogy a tünetekből még bármi lehet..
2009. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Történt valami változás nálad? (Nálam még mindig ugyanaz a helyzet:-(( )
2009. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azóta se jött meg, a tünetek hasonlóak, de nem merek tesztelni. Nem is vettem még tesztet, nehogy felhasználjam.... De talán ma vagy holnap veszek, s aztán minden kiderül... :-)

Neked változott valami? Miért vagy szomorú?

2009. jún. 23. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak azért voltam szomorú, mert a tesztem is negatív lett megint tegnap.. De közben meg is jött,úgyhogy ez van... Remélem neked sikerül! Szerintem most már biztos mutat valamit a teszt, egy próbát megér..:-))
2009. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most megyek tesztet venni, de szerintem csak pénteken csinálom meg. Tényleg nem szeretnék csalódni.. Persze az első babámnál már hamarabb megcsináltam, csak a mostani negatív tapasztalatok bátortalanná tettek...
2009. jún. 24. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Megértelek. Az elég rossz érzés volt, mikor másodjára is negatív lett. De nem csüggedek.:-) Pénteken szerintem tuti pozitív lesz a teszted, ha baba van a dologban. Már elég hosszú idő telt el hozzá.
2009. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pozitív :-)
2009. jún. 26. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!