Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerinted? Baba projekt!...

Annabella026 kérdése:

Szerinted? Baba projekt! Remélem össze jön!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom, hogy bármikor teherbe lehet esni, de mi a párommal a menzi utáni 17. és 21. napon nem védekeztünk, mivel babát szeretnénk! Szerintetek össze jött?Ma ápr.17.-én kisebb görcseim vannak!Olyan jó lenne ha pozitív lenne majd a teszt! A kérdéseim:mikor teszteljek? És a saját tapasztalataitok? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 17. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a nemvárt utáni napon tesztelhetsz már. :)) Szorítok, hogy összejöjjön.:)
2012. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem össze jön!!! Nagyon szeretnénk!
2012. ápr. 17. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Húú, ha ez ilyen könnyen menne! Ne csak pé-kor ne védekezzetek, és ne csak akkor legyetek együtt.

Ha késik kb. 2-3 napot akkor érdemes tesztelni. Mióta próbálkoztok? Mert ha az első hónap, akkor ne éld bele magad rögtön. Persze kívánom, hogy összejöjjön!!!

2012. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát... hol is kezdjem. Decemberben már 17. hetes voltam és le vált a baba... azóta mostanra határoztuk el magunkat hogy hát ha most jobban figyelünk akkor jobb lesz! Olyanra gondolunk pl.: le tettük mind2en a cigit,esténként futunk na jó én kocogok.
2012. ápr. 17. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
rettenetesen sajnálom nehéz lehetett.ne védekezzetek és anyit legyetek egyutt amennyi csak jol esik.nagyon szorítok biztos hamar osszejon:)
2012. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt! Én ez esetben konzultálnék egy orvossal, hogy ő mikortól javasolja. Volt valami kivizsgálás a baba leválása után? Hogy miért történt? Egyszer Czeizel prof mondta, hogy ha elvetél egy nő, annak mindig van oka és azt ki kell vizsgálni, hogy miért történt, és csak utána szabad próbálkozni, nehogy megint sikertelenül végződjön a terhesség.
2012. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még 2-3 napot a teszteléssel, mert rengeteg minden befolyásolhatja a ciklusod, főleg,ha nem mindig azonos hosszúságú. Ha elsőre negatív, érdemes újabb 2-3 napot várni és újra tesztelni, mert lehet, hogy alacsony a Hcg szint és az első nem mutatta ki. Nekem tavaly január 27-én fogant a lányom és február 14-én teszteltem és alig lehetett látni a vonalakat. olyan volt, mintha elmaszatolódott volna, ezért 3 nap múlva újra csináltam egyet és akkor már egyértelmű volt, hogy pozitív. Drukkolok!
2012. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szövettan volt. Az orvos arra hivatkozott hogy felfázhattam vagy megemelhettem magam.
2012. ápr. 18. 18:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet!!! És képzeljétek, a gyógyszertárosnő annyira negatív volt hogy csak na!!! Van olyan hogy egy patikába csak 1 fajta teszt van?? Kajak hülyén éreztem magam ez miatt! Úgy beszélt velem mintha a kutyája lettem volna!
2012. ápr. 18. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ne törődj vele,én amikor 10-es vásároltam január elején,akkor odahozott a nő kb.6 félét,és közölte nem tudja mi az,hogy 10-es! Mondom rá van írva! Erre közölte,hogy akkor keressem meg,mert ő nem tudja az hol lehet! Ez is jó patikus,mi?
2012. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!