Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerinted? Baba projekt!...

Annabella026 kérdése:

Szerinted? Baba projekt! Remélem össze jön!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom, hogy bármikor teherbe lehet esni, de mi a párommal a menzi utáni 17. és 21. napon nem védekeztünk, mivel babát szeretnénk! Szerintetek össze jött?Ma ápr.17.-én kisebb görcseim vannak!Olyan jó lenne ha pozitív lenne majd a teszt! A kérdéseim:mikor teszteljek? És a saját tapasztalataitok? Előre is köszönöm!

2012. ápr. 17. 19:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ajánlom a ciklus.hu oldalt, nekünk bejött. Előző babánk tervezett volt, de úgy , hogy jön mikor jönni akar. Sajnos 22 hetesen halva született. vártunk 7 hónapot, elintéztünk minden vizsgálatot, férjem urulogusnál is volt, ciklus.hu oldal szerint próbálkoztunk 7 napot, és össze is jött. Most 29 hetesek vagyunk.

Ne aggódj, össze fog jönni, próbálj nem görcsölni rajta,de kezd el szedni a terhesvitamint és élvezzétek az együttlétetMinnél hamarabbi jó gyermekáldást kívánunk. Ha összejött az orvoshoz elég ha a 7-8 héten mentek, mert ha olyan dokit fogtok ki mint mi az elsőnél, aki nem látta és jól összenyomkodott, úgy hogy bekékültem, rá 2 napra sürgősségire vérzéssel kerültünk az se jó. Ha viszont gond van, inkább magándokihoz menjetek.

Tesztek pedig többfélék vannak a gyógyszertárban. Tudom nehéz kivárni, de elvileg mensi után szokták nézni, de a tv-ben reklámoznak egy olyat is, ami hamarabb is kimutatja, csak most nem jut eszembe a neve.

2012. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!