Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 12. napon (most először...

A 12. napon (most először mióta figyelem) tapasztaltam a nyúlós nyákot, aznap kezdett el fájni a derekam is. Akkor pontosan ezen a napon volt peteérésem? Vagy ez a nap a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Másnap kezdtem el érezni a megjön érzést, amit azóta is érzek egyre erősebben. Ma a 17. cn-omon vagyok, tegnap óta sűrű krémes folyást tapasztalok. Ezek alapján biztosan állítható, hogy ebben a hónapban volt peteérésem? A krémes folyás is normális? Így kell lezajlani egy normális ciklusnak, ahogy a nagy könyvben meg van írva?


Azért kérdezem, mert az utóbbi hónapokban kételkedtem benne, hogy van e egyáltalán peteérésem, (nem hőmérőzök) de ezek a tünetek nekem eléggé biztatónak tűnnek.


2009. jún. 20. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

szia álltalában ha 28 napos a ciklusod akkor normális hogy a 12. napon jelentkezik a tojcsis folyás. azt jelzi hogy pár nap mulva megreped a tüszöd. ez kb 2-3 napig tart. ha már nincs ez csak krémes, vagy semmilyen folyás nincs akkor tul vagy a tüszörepedésen. szép a ciklusod ahogy igy leirtad. drukkolok

32

2009. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!