Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? (Nagyon...

Lehetek még terhes? (Nagyon kevés mensi)

Figyelt kérdés
3. napja mensizek, de igazán nem is görcsöl a hasam és nincs is igazi vérzésem, illetve csak nagyon kevés. Egy betét egy napra bőven sok. Voltak mensis fájdalmaim hébe-hóba egy-egy negyedórára, de csak az első napon, illetve még előtte is, de egyáltalán nem erős görcsök. És azóta se semmi. Reménykedhetek még babában, vagy ez hormonális probléma lenne? Született már egy fiam 2009-ben, vele barnáztam, de nagyon görcsöltem is végig a beágyazódástól kezdve. Most van vérzés is csak minimális, viszont nincs fájdalom és feszülés se, puffadás se. Mi lehet ez?
2012. ápr. 18. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanebben a cipőben járok, majdnem. Én 5. napja vérezgetek. A mensim 1 napot késett, majd barnáztam egy keveset. Szombaton megjött, bár ez sem volt túl soknak mondható. Vasárnaptól gyenge vérzésem van, egy betét negyede is elég lenne. (Bocsi, nem tudom másképp leírni). Nem görcsölök, nem fáj semmim. Néha enyhe hányingerem van.

Kérdeztem a neten az egyik orvostól, szerinte csináljak tesztet, mert lehet baba a dologban. Még nem teszteltem, mert csak ma tudtam gyógyszertárba menni a tesztért, de én nagyon reménykedem, hogy baba van a dolog mögött.


(Bocsi, hogy hosszú voltam.)

2012. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál és nagyon drukkolok neked is! Bízzunk a babában!
2012. ápr. 18. 17:27
 3/6 A kérdező kommentje:
No, milyen eredményre jutottál? Teszteltél ma?
2012. ápr. 19. 06:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A teszt negatív, de hányingerem van. Ha nem múlik el pár nap múlva megismétlem.
2012. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ó, ez érdekes!

Nálam semmi változás. A tesztet egyszerűen nem mertem még használni olyan sok csalódás ért már az elmúlt évek során.

2012. ápr. 19. 09:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel akartam tesztelni, ez az 5. napom, s most begörcsölt a hasam, és elindult a vérzés. Úgy tűnik, valami nem stimmel nálam. Egyszerűen nem értem, mi ez. Sajnos a jelek szerint nem baba. Nagyon szomorú vagyok.
2012. ápr. 20. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!