Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent nállatok az hogy...

Mit jelent nállatok az hogy próbálkoztok baba ügyben?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták hogy kétnaponta kell eggyütt lennem a párommal mert a petesejt is meg a hímivarsejt is 48 óráig életképes és addig találkozhatnak. Igaz ez? Regisztráltam a ciklus.hu-on akkor voltunk eggyütt a párommal mikor ők javasolták de mégsem jött össze.
2009. nov. 9. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ez sajnos nem ilyen egyszerű, nem lehet órára, napra kiszámolni. Én is regisztráltam a ciklus.hu-n pár éve, és több hónapnyi nyilvántartás után próbálkoztunk aszerint amit a rendzser kiadott és nem volt eredménye. Következő hónapban pedig számolgatás nélkül összejött a baba. Próbáld a tüszőrepedésed napját betájolni és akkor együtt lenni a pároddal, az biztos siker lesz.
2009. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Hogy tudom a tüszőrepedést betájolni?
2009. nov. 9. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha figyeled a napokat és a folyás minőségét, mennyiségét. Rásegíthetsz cickafarkfűteával, idd azt és akkor félidő körül érezni fogod az időt, kb a ciklus 15. napján, de ez +- 1 nap.
2009. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] Itt mindent megtalálsz nagyon-nagyon részletesen.
2009. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!