Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maybe Baby mikroszkóp mennyire...

Maybe Baby mikroszkóp mennyire hasznos fogamzásgátlás céljából? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, semennyire! Nehogy használd!!

Barátnőm is nézte, mert még nem akartak babát, aztán semmi páfrány, csak a pöttyök, együtt is voltak, mondván, most nem termékeny, és sikerült a baba. Már 2 éves nagylány. :)

A spermák a petevezetékben 3-5-7 napig is elélnek!! Ezt nem tudhatod mikroszkóppal előre... Aztán meg spontán peteérés is lehet bármikor, mert az orgazmus hatására ösztogén szabadul fel, ami előidézheti a peteérést. Spontán! És máris célbatalálnak a spermiumok.

Vagy gumival, vagy fogigátló tablettával védekezz, de semmiképp ne mikroszkóppal! A mikroszkóp melletti szexnek 6 hónapot adok, és be fog csúszni az a baba!

2009. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú,köszi,ezt nem tudtam! Csak a honlapjukon azt irták hogy védekezésre is lehet használni..Ezek szerint nem. Köszi!
2009. jún. 21. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen! :)

Igen... a honlapon népszerűsíteni próbálják...

Én babatervezésre használtam, de peteéréskor sosem volt páfrányos... :S Szóval, inkább ne használd. :))

1. válaszoló

2009. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ááá...:S akkor feleslegesen adtam ki 10 ezer Ft-ot érte? Na monstmár nem tudok mit csinálni.Nekem meg peteérés előtti időszakban pontozott volt,de peteérés után folyamatosan páfrány! És nem akart elmúlni! Én meg totál beparáztam hogy terhes vagyok,mert azt hallottam,akkor mutat sokáig páfrányt,ha baba van.De szerencsére nem lettem az...:)
2009. jún. 22. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Talán nem felesleges, ha majd szeretnétek babát, akkor kényelmesebb, mint a hőmérőzés, de fogamzásgátlásra nem használható.
2009. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Gondolom már nem aktuális, de ha másoknak is szükségük van a kérdésedre, akkor én pozitív választ írnék. :) Én mielőtt "élesben" használtam volna, mint fogamzásgátló, kb. 4-5 hónapig teszteltem védekezés mellett. Mikor, mi történik, és elég sokat olvasgattam a témában. Én 22 éves vagyok, és majdnem 2 éve használom, mint fogamzásgátló.Úgy tudom, hogy 18-21 éves kor között, ha peteérés alatt vagyok együtt a párommal, úgy 97%, hogy teherbe esem. Néztem minden nap, és együttlétek után is, hogy van-e spontán érés, de nem volt sosem. A menstruációm és a peteérésem között sosem voltunk óvszer nélkül együtt (egyes spermák tényleg 7 napig is életben maradhatnak) és a peteérést követően 3-4 napot mindig vártam még. Így, a 2 év alatt még nem estem teherbe, és szerintem eléggé kiszámítható. Mivel a peteérést és testileg is érzékelem,és ez egybeesik a mikroszkóp jelzésével, ezért mondhatom, hogy teljes mértékben megbízom benne, tehát másnak is szívesen ajánlom, de csak megfelelő "tesztelési" idő után.

Sok sikert vele!

2012. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi h leirtad a tapasztalatod :) de azóta mással védekezek,nem merek csak ebben bízni.
2012. dec. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!