Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, sos! Mit csináljak?

Lányok, sos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kedden, szerdán kéne nem megjönnie. Múlt hónapban volt egy nagyon halvány pozi tesztem, de utána megjött.

Most vagyok kb a 9, 10. napon pé után. Kb 3-4 napja barnázom. Igaz, nagyon minimálisan, de a wc papíron látszik, meg nagyon néha kis valami a bugyimon. Meg most megnéztem a hüvelyemet belül, és ott is látszik, halvány barnás valami. Nekem ilyen még sosem volt. Ha megjön, akkor elönt a tűzpiros vér. Ti mit tennétek? Elmenjek orvoshoz, hátha nem tud rendesen megmaradni? Kapnék valami progeszteron pótlást? Vagy csak várjak? Nem tudom mit tegyek. Van két időn túli halvány pozitív tesztem. Csináltam már ilyen tesztet régebben is, azon két nap múlva sem volt semmi, ezen meg kb fél óra után látszik a halvány rózsaszín csik. Mit tegyek? Kérlek ne hurrogjatok le, csak nagyon aggódom, és szeretnénk babát!



2012. ápr. 19. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem normális, hog yvannak halvány pozi tesztjeid utána pedig megjön. Szerintem vizsgáltasd ki magad, mert itt gondok lesznek!
2012. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még csak 4 hónapja próbálkozunk, az orvosom azt mondta, hogy majd sikerül, ne gondoljak a legrosszabbra. Endokrinológushoz járok, mert a pajzsmirigyemmel van gond, de azt mondta a doktornő, hogy már próbálkozhatunk, mert majdnem jók az értékeim. 15-én megyek endodokihoz, de addig sem szeretnék tétlenül ülni. Ha elmegyek nőgyógyászhoz, akkor nem foglalkozik velem? Vagy nincs értelme megnézetni magam? Hátha tud valamit adni?
2012. ápr. 19. 11:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék dokihoz, ő majd megmondja mit csinálj!
2012. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az én dokim nem a legjobb, nem igazán foglakozik velem. Ha elmegyek esetleg egy sztk-ba, ott foglalkoznak velem? Vagy mit csináljak? Jajj, el vagyok kenődve :(
2012. ápr. 19. 11:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Halvány csík! nekem is halvány volt a két első tesztem. A harmadik már sötétebb volt, de ez függ a teszt minőségétől is. Barnás vérzés terhesség alatt is előfordulhat az első hónapokban. Szerintem reménykedhetsz!:)))
2012. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Menj el egy SZTK-ba, ott mond azt, hogy pozitívat teszteltél (ne mond, hogy csak halványan és időn túl), barnázol és aggódsz. Akkor ott csinálnak vérvételt, amiből kiderül, hogy terhes vagy-e és hogy esetleg kell-e valami magzatmegtartó, vagy rosszabb esetben ez a menstruációd előjele. De így biztosan megtudod és nem fognak elküldeni.
2012. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek:( elmentem orvoshoz,hogy hátha legalább megnyugtat. Tartozom Bp. Belül az egyik sztkba,ott csak jövőheten van rendelés. Átmentem a legközelebbi sztkba,felhívtam előtte a portát,azt mondta,menjek nyugodtan,fog fogadni a doki. Odamentem,közöltem,hogy barnazom,meg van egy halvány pozim. Leba*tak,hogy mit képzelek magamról,Menjek az én korzetemben,én oda tartozom,meg így soha nem lesz gyerekem,ha ennyire rakoncentralok,ha 1 hónapja késik,akkor teszteljek,addig ne idegeskedjek :( majdnem sirvafakadtam,úgy lekezeltek:(( nem tudok mást csinálni mint várni:( remelem nem lesz az,mint múlt hónapban,hogy pozi teszt volt és megjött:(
2012. ápr. 19. 16:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy a kis barnazas nem gond,ő csak akkor fogadhat,ha ömlik belőlem a ver és pozi a tesztem:( és mondtam,hogy nem kívánom ingyen,vittem pénzt borítékba,de mondta,hogy el kell küldenie.
2012. ápr. 19. 16:09
 9/16 A kérdező kommentje:
Meg hogy 21. éves vagyok,hova sietek,nyugodjak meg. Ha másfél évig nem esem teherbe,akkor kezdjek el aggódni....
2012. ápr. 19. 16:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, én anno az ügyeletre mentem, nem sztk-ba és ott vettek vért. Mi lenne, ha ott próbálkoznál? Hol laksz?
2012. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!