Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, sos! Mit csináljak?

Lányok, sos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kedden, szerdán kéne nem megjönnie. Múlt hónapban volt egy nagyon halvány pozi tesztem, de utána megjött.

Most vagyok kb a 9, 10. napon pé után. Kb 3-4 napja barnázom. Igaz, nagyon minimálisan, de a wc papíron látszik, meg nagyon néha kis valami a bugyimon. Meg most megnéztem a hüvelyemet belül, és ott is látszik, halvány barnás valami. Nekem ilyen még sosem volt. Ha megjön, akkor elönt a tűzpiros vér. Ti mit tennétek? Elmenjek orvoshoz, hátha nem tud rendesen megmaradni? Kapnék valami progeszteron pótlást? Vagy csak várjak? Nem tudom mit tegyek. Van két időn túli halvány pozitív tesztem. Csináltam már ilyen tesztet régebben is, azon két nap múlva sem volt semmi, ezen meg kb fél óra után látszik a halvány rózsaszín csik. Mit tegyek? Kérlek ne hurrogjatok le, csak nagyon aggódom, és szeretnénk babát!



2012. ápr. 19. 11:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te jó isten! Itt mutatkozik meg az orvosok inteligenciája! Ugyanezt csinálták velem az orvosok amikor a lányom volt beteg mindenhova küldözgettek, és a végén senki nem látta el. Tapasztalatom az, hogyha magánrendelésre mész akkor hamarabb ellátnak, főleg ha a kezedben fityeg a boríték!
2012. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a jól értem korábban magán dokinál voltál, és nem voltál megelegédve? Akkor keress ás magán dokit, az sztk-s rendelés is jó. Embere válogatja. Egy ismerősöm egész terhessége alatt ide járt, magán dokihoz nem ment egyszer sem, másik ismerősöm csak a magán dokiban hisz. De én keresnék másik orvost. Jó lenne utána járni a dolognak.
2012. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bocsi, másik magán dokit, akart volna lenni
2012. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, most azon vagyok, hogy keressek magándokit. A családban most végigkérdezősködöm, ki hova jár, hátha találok valaki jót.

Hát, eléggé elkeseredtem:( Hogy ilyen bunkók voltak, teljesen megsemmítítve jöttem ki, annyira kiosztottak. Hát ez van sajnos. Igen magánhoz jártam eddig, de nem törődött velem, pedig neki is mindig adtam pénzt, pedig nem is kért. Szóval nem tudom, hogy kit fogok találni. Próbálkozok. Most kicsit abbamaradt a barnázás, meg teljesen kőkemény, zárt a méhszájam (lekopogom, remélem így is marad). Kiváncsi leszek. De ha ezután esetleg megjön, akkor endodokihoz megyek, az száz %, csináljon minden hormonra kivizsgálást, mindent.

2012. ápr. 19. 17:23
 15/16 A kérdező kommentje:
Amúgy Soroksáron lakom, és a Pesterzsébeti sztk-ba mentem.
2012. ápr. 19. 17:24
 16/16 anonim ***** válasza:
Magadnak ne vizsgálgasd a méhszájad, nehogy többet árts vele! Esetleg menj ügyeletre!
2012. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!