Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok?

Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kételyek támadtak bennem! A tesztek negatívok, az ultrahangon semmi, a doki nem látott semmit, mégis fájnak a melleim, székrekedéssel küszködök, gyakram járok pisilni, vagy csak úgy érzem, reggel pedig hányingerem van, néha még ki is jön belőlem az előző napi vacsora! Aki tud segítsen!! Köszönöm!!


Egy 18 éves kétségbeesett lány!



2012. ápr. 19. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes lennél? Nagyon korai terhességet előfordulhat, hogy még nem lát az UH sem. Viszont a tünetek a kimaradt menstruáció, akár egy nagyon ritka betegségre is utalhat. Tehát ha a tünetek maradnak és nem jön meg a menstruációd, akkor menj vissza az orvoshoz, vagy akár keress meg egy másikat, mert ezt ki kell vizsgálni.
2012. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elvileg már 5-6 hetes vagyok, és mivel tablettát szedek (ez még csak a második levél) a két levél gyógyszer között kellett volna legyen vérzés de nem volt! a negyedik tabimentes napon volt egy kis pecsét és annyi. multhéten mentem végig a vizsgálatokon és folyamatosan teszteltem!
2012. ápr. 19. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyógyszer nem jó neked. Váltani kellene valamilyen másikra. Furcsa, hogy a doki ezt nem mondta.
2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal valószínűbb, hogy a tabletta mellékhatásai.
2012. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a tabletta kicsit átalakítja a ciklusodat, az első pár hónapban simán előfordulhat, hogy nem jön meg, vagy nem akkor, amikor kéne, vagy hónap közben pecsételő jelleggel. Ha a teszt negatív (az 2-3 hetes terhességet is simán kimutat már, a rohamosan növekedő terhességi hormonszint miatt), és ráadásul a doki se látott semmit, akkor nincs okod aggodalomra. Nekem amíg tablettát szedtem egy csomószor volt ilyen, hogy spontán kimaradt, a tabitól amúgyis kevesebbet vérzel, ha szedted is és a teszt is negatív, akkor kb 0 az esélye, hogy terhes vagy...
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer megborította a hormonjaidat ettől vannak pontosan olyan tüneteid, mintha terhes lennél. De nem vagy! Nyugodj meg, ez csak a hormonok játéka! Másik gyógyszer kéne, bár lehet ha ezt megszokja a szervezeted, akkor jó lesz. De sztem ilyen fiatalon vmi gyengébb kéne.
2012. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A doki szerint ez a kezdő tabi!! pontosan 20/75 ös! nem tudom mit jelent de elvileg ez a kezdő!! köszönöm mindenkinek a segítséget, a megnyugtató szavakat, bár orvoshoz még azért visszamegyek konzultációra!
2012. ápr. 19. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy kezdő tabi még nem jelent semmit. Tutti a gyógyszer kavart be, vagy csak beképzeled a tüneteket. Hogy lehetnél terhes, ha már az orvos is megállapította, hogy nem vagy az???? -.-
2012. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!