Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, akinek a...

Van köztetek olyan, akinek a teszt a kimaradt mensi után csak napokkal mutatott csak pozitívat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 06:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A hőmet nem rég kezdtem el vezetni de azért felteszem.

[link]

2012. ápr. 20. 07:11
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem kilenc nappal a kimaradt után lett pozitív a teszt. :)
2012. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
wooww!! Komolyan? És előtte is teszteltél? Mikor? Bocsi a sok kérdésért, de ma reggel is csináltam de nem kell mondanom, hogy negatív lett. :(
2012. ápr. 20. 07:21
 4/14 anonim ***** válasza:
A kimaradt mensi után három nappal teszteltem, de semmi. Gyanítom, hogy aznap kezdett beágyazódni amikor meg kellett volna jönnie, mert volt egy olyan mindjárt megjön vérzéskezdésem. Rá is készültem. Tampon, betét, aztán persze semmi. Legalább öt nap kellett mindegyik gyermekemnél a kimaradt után, hogy mutassa a teszt. Én már tudtam, amikor a teszt még nem mutatta.
2012. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hétfőn kellett volna megjönnie, hétfőn, kedden negatív volt a teszt, már nagyon szomorú voltam. Aztán péntek este teszteltem még egyet, az már pozitív volt.
2012. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem várt menzi előtti napon full nega volt, le is törtem, hogy akkor jöjjön, aminek jönni kell... :S De nem jött se másnap, sem utána. 3. nap reggel első pisiből lett nagyon-nagyon halvány pozitív.
2012. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni az ilyen sztorikat! :) MA reggel is teszteltem de semmi. Ciklus.hu szerint 17-én kellett volna megjönnie (eddig mindig akkor jött mikorra jelölte, max 2 nap eltérés volt). Mindjárt megjön érzésem van, már napok óta, már rá is készültem, betét be... Eddig semmi nem jött. A mellem picit kezd érzékeny lenni de nem vészes. A hőm most is 37,8. Már mutatnia kellett volna a tesztnek, úgy gondolom. Már annyit csalódtam, nem is tesztelek soha többet. :D
2012. ápr. 20. 08:40
 8/14 anonim ***** válasza:

6. válaszoló vagyok

Nekem a 3 napos "késés" éppen az utolsó együttlétünk után a 14. napon volt, amúgy 26 napos ciklusaim vannak.

2012. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor Neked később volt a peteérésed?
2012. ápr. 20. 08:50
 10/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Egészen pontosan úgy volt, hogy a ciklusom 12. és 14. napján voltunk együtt, mivel a ciklus.hu ha jól emlékszem 14-ére jelezte a legtermékenyebb napom (kislányt szerettünk volna). Ovuszerű fájdalmam viszont a 16. napon volt, de nem mérek hőt, nem csináltam ovutesztet, így nem tudom, hogy pontosan mikor is volt. A lényeg, hogy 25. napon - teszt, 26-ra vártam, de nem jött meg és a 28. reggel lett egy nagyon-nagyon halvány pozitív tesztem. Majd a 31. nap délután volt már erős pozitív.

2012. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!