Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie,3...

Holnap kellene megjönnie,3 napja mensi szerű görcs, ilyenkor már barnázni legalább szoktam de ennyivel előtte sosem szokott fájni a hasam, volt erős mell fájdalmam de az mára megszűnt, egy csepp vér se, se barnázás nincs, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ja és csináltam tegnap tesztet (3 nappal a mensi ideje előtt) negatív lett, lehetek ettől még terhes?
2012. ápr. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen érzékenységű volt a teszt? 10essel tesztelj egyet holnap és holnapután reggel ;)

Lehet terhesség, de lehet, hogy más miatt nem barnázol előtte.50-50.

2012. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez most gyanús, drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnél. Van esély babára!
2012. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam már minden előfordult, simán késett 5-6 sőt 18 napot is, úgyhogy én már nem adok a nemvárt napra. Lehet, hogy most neked is késik 3-4 napot csak úgy és majd holnaptól kezdődik a barnázás stb...
2012. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt múlthónapba és megjött :(
2012. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég jó fajta volt a teszt, de hátha még korai volt, pontosan tudom mikor akcióztunk az után 8-9-10-12 nappal lehetett a teszt napja-ez talán még korai....a hasfájás olyan idegesítő nem erős csak időközönként tompa görcs mintha mindjárt megjönne, meg néha egy egy pillanatra a hányinger is rámtör....szerintetek? Lehet ez vmi betegség tünete is?
2012. ápr. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!