Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem vártam ma megjött...

Holnapra nem vártam ma megjött.1 hónapja próbálkozunk. Ha mostantól 2 napja együtt leszünk akkor mindenképp össze kell jönnie ugye? Mitől van hogy valakiknek olyan sokára jön össze? Hogy-hogy nem tapad meg? A hőt hogyan kell mérni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hűha, jó sokat kérdeztél. Először is sajnálom, hogy nem alakult úgy, ahogyan terveztétek. Nem tuti, hogy teherbeesel, ha 2naponta együtt vagytok. Tudnod kellene, hogy mikor van pé-d. Hőt reggel kell mérni ébredés után közvetlenül, úgy hogy még nem kelsz ki az ágyból. Legjobb hüvelyben, szájban, de sokan hónaljban mérik. Lehetőleg aludj 6órát leglább, és próbáld mindig ugyanakkor mérni.

Nagyon-nagyon sok oka lehet annak, ha nem jön a baba. Türelem, nagyon az elején vagytok!!

2009. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos,hogyha 2 naponta összebújtok,akkor tutira összejön,van,hogy hónapokat kell várni,van hogy havi egy szeretkezésből is bejön a babásodás,ez nem törvényfüggő.Nekem pl. 5 évi próbálkozás után jött össze,de ez nem azt jelenti,hogy nektek is akkor fog,ne ijjedj meg,mi ugyanis rágörcsöltünk,orvosilag minden rendben volt,mégsem lett baba,amikor feladtam,hogy na ebből elég volt,na akkor egyből babás lettem.Tehát ne görcsölj rá,használj esetleg lh tesztet,az is sokat segít a megfelelő időpont kiválasztásában,és ne a babóra gondolj,hanem élvezd a szexet,és meglásd,akkor 1-2-3 hónap alatt összejön.A hőmérőzést úgy csináld,hogy reggel legyen kéznél a hőmérő,és mielőtt kikelnél az ágyból,és bármit is csinálnál akkor mérd meg.Fontos,hogy mindig ugyanabban az időben mérd (+- max.fél óra),és mindig ugyanott,ha szájban kezded,akkor végig ott csináld,ha hüvelyben,akkor pedig ott egész ciklusban.De ne hónaljban,szerintem szájban egyszerű,nem kell hozzá sok mozgás,és pikkpakk megvan.Remélem segítettem,később visszanézek,ha van még kérdésed,írj kommentet.Sok sikert!

2009. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem biztos, hogy összejön. mi több, mint fél éve próbálkozunk, a két naponta együtt vagyunk sem jött eddig be... szerintem ne úgy állj hozzá, mint egy projekt, amit teljesíteni kell, akkor könnyebben fog menni.
2009. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!